Nodarbību grafiki 2020./2021. gada sezonai

 

LIELĀ ZĀLE

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Sestdiena    

Svētdiena

Florbols
15:00-16:15 (2011.- 2013.g.)
16:00-17:30 (2008.- 2010.g.)
17:30-19:00 (2005.- 2007.g.)
Atbildīgais: A.Juškēvičs

Florbols
15:00-16:30 2010.-2013.g.)

Vieglatlētika
16:30-18:00 (2005.-2009.g.)
Treneris: A.Kovals

Handbols
15:00-18:00
Atbildīgais: Ē.Drobots
Florbols
15:00-16:30 (2010.- 2013.g.)
16:30-18:00 (2005.- 2009.g.)
Atbildīgais: A.Juškēvičs

Handbols
15:00-16:30
Atbildīgais: Ē.Drobots

Vieglatlētika
17:00-18:00 (2010.-2013.g.)
Treneris: A.Kovals

Florbols
Atbildīgais: A.Juškevičs (Spēļu laiks)

Handbols
13:00-18:00
Atbildīgais: I.Asare, I.Čerņavskis (Spēļu laiks)
Florbols
19:00-20:30
Atbildīgais: A.Pīlups

Handbols
18:30-20:15
Atbildīgais: I.Asare

  Handbols
18:00-19:00
Atbildīgais: I.Asare

 

  Basketbols
17:30-19:30
Atbildīgais: O.Silavs
Volejbols
20:30-22:00
Atbildīgais: G.Alhimovičs
  Futbols
19:00-20:00
Atbildīgais: V.Puzirevskis
Florbols
19:00-20:30
Atbildīgais: A.Pīlups
Handbols 
18:30-20:00
Atbildīgais: I.Asare
Florbols
18:00-21:00
Atbildīgais: A.Pīlups (Spēļu laiks)
Futbols
19:30-21:00
Atbildīgais: E.Martinsons
  Handbols
20:15-22:00
Atbildīgais: I.Čerņavskis
Basketbols
20:00-22:00
Atbildīgais: O.Silavs (spēlu laiks)
Futbols
20:30-22:00
Atbildīgais: E.Martinsons
Handbols
20:00-21:30
Atbildīgais: I.Čerņavskis
   

 

MAZĀ ZĀLE

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Futbols
13:30-15:00
Atbildīgais: A.Čebans

 

 

 

Futbols
13:30-15:00
Atbildīgais:  A.Čebans

Kamaniņas 
15:00-17:00
Atbildīgais: A.Orlova
Kamaniņas
15:30-17:00
Atbildīgais: V.Zozuļa
Kamaniņas
15:00-17:00
Atbildīgais: A.Orlova
Kamaniņas
15:30-17:00
Atbildīgais: V.Zozuļa
Kamaniņas
15:00-17:00
Atbildīgais: A,Orlova
Futbols
18:00-19:00 (6.g.v.)
Atbildīgais: V.Puzirevskis
       
Futbols
19:00-20:00 (6 g.v.)
Atbildīgais: V.Puzirevskis
Karatē
18:00-19:15
Atbildīgais: M.Robermans
Futbols
19:00-20:00 (6 g.v.)
Atbildīgais: V.Puzirevskis
Karatē
18:00-19:15
Atbildīgais: M.Robermans
 
Galda teniss
20:00-21:30
Atbildīgais: S.Medvedjevs
Ulbrokas jaunieši
19:30-21:30
Atbildīgais: M.Lācis
Galda teniss
20:00-21:30
Atbildīgais: S.Medvedjevs
Ulbrokas jaunieši
19:30-21:30
Atbildīgais: M.Lācis
Futbols
19:00-20:00 (6 g.v.)
Atbildīgais: V.Puzirevskis

 

AEROBIKAS ZĀLE

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

HIP-HOP
CONTEMPORARY FUSION

15:00-17:30
Atbildīgais: V.Čerepanovs

Mūsdienu un moderno deju nodarbības
15:00-17:30
Atbildīgais: A.Skriņņikova

HIP-HOP
CONTEMPORARY FUSION

15:00-17:30
Atbildīgais: V.Čerepanovs

Mūsdienu un moderno deju nodarbības
15:00-17:30
Atbildīgais: A.Skriņņikova

Capoeira
16:00-17:00
Atbildīgais: K.Šeļegovskis

Aerobika
19:00- 20:00
Atbildīgā: A.Silicka
Karatē
19:30-20:30
Atbildīgais: M.Robermans
Capoeira
18:00-19:00
Atbildīgais: K.Šeļegovskis
Karatē
19:30-20:30
Atbildīgais: M.Robermans
Sausais treniņš
(peldēt apmācības grupai)
17:30-18:15
Atbildīgā: M.Šteinberga
Aerobika
20:00- 21:00
Atbildīgā: A.Silicka
 
Aerobika
20:30-21:30
Atbildīgā: A.Silicka
Aerobika
19:30- 20:30
Atbildīgā: A.Silicka
Aerobika
20:30-21:30
Atbildīgā: A.Silicka
 

 

TRENAŽIERU ZĀLE

Darba laiks: pirmdiena-piektdiena plkst. 16:00-21:00, apmeklējums saskaņā ar noteikto cenrādi.

 Pirmdiena

 Otrdiena

 Ceturtdiena

Komandu treniņi:

Handbols
14:00-15:00
Atbildīgais: I.Čerņavskis

Komandu treniņi:

Florbols
Stadions + trenažieru zāle

19:00-21:00
Atbildīgais: A.Pīlups

Komandu treniņi:

Handbols
19:00-20:30
Atbildīgais: I.Čerņavskis

Handbols
18.30-20.15
Atbildīgais: G.Ozoliņa, J.Valeiko

   

 

SPORTA ZĀLE (Pašvaldības policijas ēkā, 2.stāvā, Institūta iela 1, Ulbroka)

 Pirmdiena

 Otrdiena

 Trešdiena

 Ceturtdiena

 Piektdiena

Vispārējā fiziskā sagatavotība
6:30-7:30
Atbildīgais: A. Bokvalds
  Vispārējā fiziskā sagatavotība
6:30-7:30
Atbildīgais: A. Bokvalds
  Vispārējā fiziskā sagatavotība
6:30-7:30
Atbildīgais: A. Bokvalds
        Vispārējā fiziskā sagatavotība
9:00-10:00
Atbildīgais: Pašvaldības policija, A.Bērcis
        Vispārējā fiziskā sagatavotība
10:00-11:00
Atbildīgais: Pašvaldības policija, A.Bērcis
        Vispārējā fiziskā sagatavotība
11:00-12:00
Atbildīgais: Pašvaldības policija, A.Bērcis
        Vispārējā fiziskā sagatavotība
12:00-13:00
Atbildīgais: Pašvaldības policija, A.Bērcis
        Vispārējā fiziskā sagatavotība
13:00-14:00
Atbildīgais: Pašvaldības policija, A.Bērcis

Karate
17:00-18:30
Atbildīgais: E.Aizpurietis

Džudo
18:00-21:00
Atbildīgais: V.Šults

Karate
17:00-18:30
Atbildīgais: E.Aizpurietis

Džudo
18:00-21:00
Atbildīgais: V.Šults

Džudo
18:00-21:00
Atbildīgais: V.Šults

Ārstnieciskā vingrošana
19:15-20:15
Atbildīgā: I.Ruskule
  Ārstnieciskā vingrošana
19:15-20:15
Atbildīgā: I.Ruskule
   

Atpakaļ