Atpūtas vietas, izklaide, aktīvā atpūta

 

Simtgades skvērs, harmoniska atpūtas vieta

Viens no Latvijas valsts simtgadei veltītajiem objektiem Stopiņu novadā, harmoniska atpūtas vieta Ulbrokas centrā. Īpašu uzmanību piesaista skvēra centrālais objekts - pulkstenis, rotāts latvju rakstu zīmēm, kuras izgaismojas diennakts tumšajā laikā. Skvēra vide labiekārtota ar bezgalības zīmes formā veidotu atpūtas soliņu, celiņiem un apstādījumiem. Skvērā atrodas tirdzniecības vietas.

Adrese: Institūta iela 36C, Ulbroka, Stopiņu novads
Lat.59.93998 Lon.24.29220
 

Ulbrokas ezers, aktivitāšu trase, sporta laukumi, skeitparks, skatu laipa, atpūtas vietas, pastaigu taka


Foto: Valērijs Novickis

Atpūtas vietas, pludmale, peldvieta, volejbola un futbola laukumi, āra trenažieri, skeitparks, šķēršļu un aktivitāšu trase ar kustīgiem šķēršļiem, klinšu sienu un daudzām citām interesantām nodarbēm pieaugušajiem un bērniem.  

Adrese: Ezermalas iela 1, Ulbroka, Stopiņu novads
Lat:56.9378, Lon:24.2905
 

“Sidrabozoli”

Dūmu pirts un atpūtas vieta pie Mazās Juglas. Te var baudīt dabu un atpūsties no ikdienas steigas, izbraukt ar laivām pa Mazo Juglu. 

Adrese: “Sidrabozoli”, Līči, Stopiņu novads
Tālr.: +371 29247472, ach@inbox.lv, www.sidrabozoli.lv
Lat:56,9591, Lon:24,3600
 

Atpūtas vieta pie Mazās Juglas

Ērti pieejama kājāmgājējiem, velobraucējiem, laivotājiem, piemērota laivu braucienu sākuma/finiša vieta. Atpūtas vietā ir divas nojumes, galds ar soliem, ugunskura vieta, velo statīvs, bruģēts laukums dažādām aktivitātēm. 

Adrese: Poldera iela 10, Līči, Stopiņu novads
56.9588,24.3584
 

Saules piestātne, atpūtas vieta

Ikvienam kājāmgājējam, riteņbraucējam ērti pieejama, estētiski baudāma atpūtas vieta Ulbrokas vidusskolas āra teritorijā ar vizuāli interesantu risinājumu – ziedu stādījumiem saules formā un gājēju celiņiem. 

Adrese: Vālodzes, Ulbrokas vidusskola, Stopiņu novads
Lat:56.9283 Lon:24.3205
 

Sauriešu karjers, pastaigu takas, atpūtas vietas

Atpūtai pieejamas 4 ūdenskrātuves, kuras nodala ceļi un takas, kas piemērotas pastaigām, aktīvai atpūtai, skriešanai, riteņbraukšanai. Sauriešu karjera teritoriju šķērso reģionālais velomaršruts Dreiliņi-Mazozoli (Lejasdaugava-Ogres upes ieleja, Nr.12). Sauriešu karjera ūdenskrātuve izveidojusies ģipšakmens ieguves rezultātā.

Adrese: Saurieši, Stopiņu novads
Lat:56.9146 Lon:24.3516

 

 

Atpakaļ