Apceļo Daugavas lejteci, 2016

 

Noskaidroti akcijas - APCEĻO DAUGAVAS LEJTECI uzvarētāji

2016.gada 5. oktobrī Mercendarbes muižā, Baldonē, noskaidrojām akcijas "APCEĻO DAUGAVAS LEJTECI” uzvarētājus. Akcijas noslēguma izlozē piedalījās 63 derīgas anketas.

No sirds sveicam akcijas “Apceļo Daugavas lejteci!” balvu ieguvējus:
Jeņču laivas dāvanu karti iegūst Irēna Gruzīte no Rīgas;
Rāmavas muiža dāvanu karti iegūst Elga Upeniece no Rīgas;
Ogres novada mājražotāju dāvanu grozu iegūst Ārija Brigita Štāle;
Kazas Laukos dāvanu grozu iegūst Renārs Vaivods no Stopiņiem;
Ikšķiles dāvanu grozu iegūst Ināra Liepiņa no Rīgas;
Stopiņu novada pārsteiguma dāvanu iegūst Inese Putniņa no Ogres novada, Maija Frīdenberga no Ikšķiles un Dina Grīnberga no Ķeguma;
Nacionālais Botāniskais dārzs balvu iegūst Matīss Zemturis no Ogres;
Galveno balvu – lidojumu ar gaisa balonu 2 personām no Lidojumi ar gaisa balonu/Hot Air Ballooning ieguva Gatis Račs no Ogres.

Apsveicam visus balvu ieguvējus un sakām lielu paldies visiem par ceļošanu, krustvārdu mīklas pildīšanu un piedalīšanos! 

Balvas var saņemt Ikšķiles, Salaspils, Ogres un Ķekavas tūrisma informācijas centros, iepriekš sazinoties.

Pateicamies balvu nodrošinātājiem:

(06.10.2016.)

 

Apceļo Daugavas lejteci un laimē lidojumu gaisa balonā 2 personām un citas balvas!

No 2016. gada 1.maija līdz pat 3.oktobrim norisināsies Daugavas lejteces tūrisma reģiona apceļošanas akcija, kuras noslēgumā iespējams laimēt lidojumu gaisa balonā 2 personām. 
Daugavas lejtece apvieno 6 novadus – Ikšķili, Ogri, Salaspili, Stopiņus, Baldoni un Ķekavu, un 2016.gadā ir uzsākta akcija “Apceļo Daugavas lejteci”, kuras laikā ikvienam interesentam ir iespēja apmeklēt dažādus tūrisma objektus visā Daugavas lejteces tūrisma reģionā, un iepazīt daudzveidīgas atpūtas un izklaides iespējas.

Saņemot akcijas bukletu, ir jāapmeklē 18 objekti, jāuzzina atbildes uz jautājumiem un jāaizpilda krustvārdu mīkla. Aizpildīto akcijas bukletu jānogādā Ikšķiles, Ogres, Salaspils vai Ķekavas tūrisma informācijas centrā. Pilns akcijas nolikums akcijas mājaslapā: http://daugava.travel/ un  www.ikskile.lv/turisms, www.visitogre.lv, visit.salaspils.lv, www.parkulturu.lv, www.baldone.lv, http://stopini.lv/lv/pasvaldiba/turisma-informacija 

Šī ir lieliska iespēja kopā ar draugiem, radiem vai ģimenes lokā, apceļot savu un netālos novadus, iepazīt jaunas takas, redzēt iepriekš neredzēto un brīnišķīgi pavadīt laiku kopā. 
Akcijas bukletu var saņemt Ikšķiles, Ogres, Salaspils un Ķekavas tūrisma informācijas centros, vairākos objektos (Nacionālais botāniskais dārzs, Daugavas muzejs, Ogres Vēstures un mākslas muzejs un Suntažu muiža, Suntažu muižas pils un muzejs, Mini zoo "Brieži", Ķekavas novadpētniecības muzejs, Zanzibāra, Mercendarbes muiža, Baldones observatorija) vai elektroniski lejupielādēt augstāk norādītajās adresēs.  

5.oktobrī Baldonē, Mencendarbes muižā notiks izloze, kurā tiks noteikts galvenās balvas ieguvējs, kas dosies lidojumā ar gaisa balonu virs Daugavas lejteces. Balvu nodrošina SIA “Airkargo”.  

Akciju atbalsta Ikšķiles, Ogres, Salaspils, Stopiņu, Ķekavas un Baldones pašvaldības, laivu noma “Jenču laivas”, www.kazaslaukos.lv., Nacionālais botāniskais dārzs, Rāmavas Depkina muiža.

Tavs vasaras piedzīvojums sākas tieši te!

Akcijas nolikums

Akcijas karte

 

Informāciju sagatavoja Laura Šīrante, 
Ikšķiles novada tūrisma informācijas centra vadītāja
Tel. 26652148

Atpakaļ