Darba piedāvājumi

SIA „Tirdzniecības nams „Kurši”” aicina darbā apkopēju loģistikas centrā

SIA „Tirdzniecības nams „Kurši””, Reģ. Nr.40003494995, (www.kursi.lv) ir dibināts 2000. gadā un pārstāvēts ar 20 veikalu tīklu Latvijā, apkalpo biznesa un privātos klientus būvniecības nozarē.

Uzņēmums aicina pievienoties savam kolektīvam APKOPĒJU loģistikas centrā (Stopiņu nov., Dreliņi, Kuršu iela 5) uz nepilnu slodzi (20h/nedēļā)

Piedāvājam:

  • Darbu stabilā un augošā Latvijas uzņēmumā;
  • Stabilu atalgojumu un visas sociālās garantijas;
  • Darba laiku 20h/nedēļā (darba laiku var pielāgot);
  • Sestdiena, svētdiena, svētku dienas – brīvs;
  • Godīgu un cieņpilnu attieksmi;
  • Veselības apdrošināšanu pēc viena nostrādātā gada;
  • Atalgojumu 3.50 Eur/h (bruto).

Pienākumi:

  • Telpu, palīgtelpu, noliktavas un sanitārā mezgla uzkopšana.

Prasības:

  • Vēlme un spēja aktīvi strādāt;
  • Augsta atbildības sajūta;
  • Godīgums.

Pieteikties vakancei, zvanot pa tālruni 67878530 vai sūtot CV ar norādi „apkopēja loģistikā” uz e-pastu: vakances@kurshi.lv.

(23.09.2020.)