RAC Upeslejas

 

 

Adrese:  Zahārija Stopija iela 10, Upeslejas, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2118

Vadītāja Sandra BRIŠKA, administratore Iveta PLŪMĪTE
Tālr.: 67956939 
E-pasts: rac.upeslejas@ropazi.lv

Darba laiks :Pirmdienās no plkst.12:00 - 20:00
Otrdienās no plkst. 12:00 - 20:00
Trešdienās no plkst. 12:00 - 20:00
Ceturtdienās no plkst. 12:00 - 20:00
Piektdienās no plkst. 12:00 - 20:00

Radošās attīstības centra "Upeslejas" nolikums

GALERIJAS    PASĀKUMU ARHĪVS   Facebookhttps://www.facebook.com/profile.php?id=100012126647748&fref=ts

 

"Sameklē zaķus" Upeslejās

Brīvprātīgie jaunieši no Azerbaidžānas aicina bērnus un jauniešus, māmiņas ar bērniem, dodoties pastaigā, sameklēt 30 zaķīšu attēlus Upesleju ciematā. Zaķu attēli būs piestiprināti pie dažādiem objektiem.

Pie katra attēla jānofotografējas un 5 interesantākie foto ar norādi: ‘vārds’ un Upeslejas jānosūta brīvprātīgajam jaunietim uz tālruni: 24602640 vai 22067746 

Lūdzam ievērot 2 metru distanci un aizsargmaskas! 

Fotografēties pa vienam – individuāli.                                     

Sākam 19.03.2021. Pēdējā diena 27.03.2021.

ESK projekts “Vienots atbalstam” Pr. nr. 2020-3-LV02-ESC13-003392

 

Februāris RAC “Upeslejas” 

Februārī centra iekštelpās plašā apjomā ritēja remontdarbi. Praktiski katrā telpā notika darbošanās, lai novērstu defektus, kas radās ēkas siltināšanas darbu rezultātā. 

Neskatoties uz ierobežotu pārvietošanos centra telpās, apmeklētāju vajadzības nemazinājās. Turpinājām saņemt dažāda veida iesniegumus pašvaldībai. Iespēju robežās centāmies sniegt palīdzību dažādu situāciju risināšanā.  Iedzīvotāji aktīvi izmantoja centra grāmatu krājumus un iepazinās ar jaunāko presi. Īpaši pieprasīta informācija par jaunās sezonas dārza darbu uzsākšanu. Nemazinājās pieprasījums pēc veļas mazgāšanas pakalpojuma. Turpinājām čakli kopēt un printēt. Īpaši centāmies palīdzēt 6. klases skolniekiem, kuri, neskatoties uz attālinātām mācībām, centās sagatavot taustāmus materiālus pavasara diagnosticējošajiem darbiem. 

Upesleju ciema nūjotāji klusiņām, bet regulāri būs izstaigājuši tuvējā mežiņa slēptākas takas.

Pašas esam veiksmīgi pabeigušas apmācību kursu par bērnu tiesību aizsardzību. Čakli piedalījāmies ZOOM platformas sapulcēs gan starp radošajiem centriem, gan starp jaunā Ropažu novada dienas centriem. 

Noslēdzies konkurss “Ziemas stāsts fotogrāfijās”. Paldies tiem, kuri iemūžināja šīs neaizmirstamās ziemas mirkļus tik jaukās fotogrāfijās.  

Sandra Briška
RAC “Upeslejas” vadītāja
(26.02.2021.)
 

Ierobežotā darbības režīmā RAC ‘’Upeslejas’’ aktīvi strādājis arī janvārī

Laikā, kad valstī noteiktās ārkārtas situācijas dēļ Covid-19 izplatības ierobežošanai radošās attīstības centri nevar darboties pilnā apmērā, tomēr iepriekš piesakoties iedzīvotāji var saņemt dažādus pakalpojumus.

Janvārī radošajā attīstības centrā “Upeslejas” iedzīvotāji vērsušies, lai veiktu dokumentu kopijas, samainītu grāmatas un preses izdevumus. Centra darbinieces palīdzējušas iedzīvotājiem, arī skolēniem izdrukāt un ieskenēt dažādus materiālus, senioriem sniegts atbalsts darbībās interneta vidē rēķinu apmaksai un tamlīdzīgi. 

Radošajos attīstības centros iedzīvotājiem ir iespēja arī aizpildīt dažādus iesniegumus pašvaldībai, ko Centra darbinieces tālāk nogādā Stopiņu novada domē, no Upesleju RAC janvārī nogādāti jau vairāk kā 150 iesniegumi.

Iedzīvotāji arī turpināja izmantot veļas mazgāšanas pakalpojumu.

Centra darbinieces pašu spēkiem veikušas dažādus sīkus remontdarbus, ikdienā pastiprināti tiek veikta arī telpu uzkopšana un dezinfekcija. 

Katru nedēļu notikušas dažādas sanāksmes sanāksmes ZOOM platformā, janvārī arī sākušās apmācības par bērnu tiesību aizsardzību.

Visi iedzīvotāju apmeklējumi notiek ievērojot valstī noteiktās drošības prasības – izmantojot sejas maskas, ievērojot distanci un dezinficējot rokas.

(28.01.2021.)

 

Atpakaļ