RAC Līči

 

 

Adrese: RAC "Līči", Līči, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2118
Vadītāja: Zanda Pelše
Tālr.: 25125231
E-pasts: rac.lici@ropazi.lv

Darba laiks :
Otrdienās no plkst. 14.30 - 20.00;
Trešdienās no plkst. 14.30 - 20.00;
Ceturtdienās no plkst. 14.30 - 20.00;
Sestdienās no plkst. 10.30 - 20.00.

Radošās attīstības centra "Līči" nolikums

Facebook lapa: https://www.facebook.com/dc.lici/

GALERIJAS         PASĀKUMU ARHĪVS

  • Cigun nodarbības – pirmdienās plkst. 18.00 – 19.00 (Veselības veicināšanas projekta ietvaros);
  • Senioru vingrošana – otrdienās, ceturtdienās plkst. 10.00 – 11.00;
  • Radošas aktivitātes bērniem – otrdienās, ceturtdienās plkst. 16.00-18.00;
  • Nūjošana - sestdienās plkst. 11.00 - 13.00.

Vienlaicīgi RAC telpās drīkst atrasties līdz 7 apmeklētājiem, ievērojot distanci un apmeklētāju plūsmu un lietojot sejas aizsargmaskas.

* * *

Aktivitāšu plāns septembrim

18. septembrī plkst. 16.00 RAC “Līči” lapenē vai sliktu laikapstākļu gadījumā telpās “Gardēžu klubiņa” rudens receptes. Diskusija par veselīgu uzturu, Latvijā audzētu produktu iekļaušanu ēdienkartē. Norisē var piedalīties personas ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.
25. septembrī pie RAC “Līči” “Movie Trivia Night”, filmu atpazīšanas konkurss.
2. oktobrī, Stopiņi – Sigulda, tradicionālais nūjošanas pasākums Siguldā. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, dalība tikai personām ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

* * *

 

 

 

No 1. līdz 4. maijam interaktīva Valsts svētku spēle https:/kahoot.com (Skatīt www.facebook.com)

6. maijā Radošās attīstības centri organizē akciju “Ceriņu svētki”. Aicinām dalīties ar skaistu ceriņu stādiem, piesakot iepriekš un atnesot uz tuvāko radošās attīstības centru 6. maijā.  Māmiņu dienas priekšvakarā tiks stādīti ceriņi (šogad Ulbrokā, ievērojot epidemioloģiskās drošības noteikumus), lai tie ar ziediem bagātinātu mūsu novadu un priecētu katru pavasari. Sīkāka informācija, sazinoties ar RAC vadītājām.

 

Stopiņu novada radošās attīstības centri aicina attālināti piedalīties ''Radošajā joku dienā''

Stopiņu novada radošās attīstības centri aicina ieskandināt Lieldienas tiešsaistes pasākumā "Radošā joku diena" ar pavasarīgiem jokiem un attālinātu kopā būšanu "iekš zoom".

Tiekamies 1. aprīlī plkst. 18.00! Dress code: neformāls, Lieldienu noskaņās.

Pieslēgšanās Zoom platformā: Meeting ID: 897 3920 3906, Passcode: W27rrS

 

Radošās attīstības centra “Līči” vadītāja
Zanda Pelše

(26.03.2021.)

Atmiņām par šo sniegoto ziemu

Paldies visiem, kas piedalījās Stopiņu novada radošo attīstības centru foto konkursā "Ziemas stāsts fotogrāfijās". Vēlamies teikt, ka šajā konkursā ir uzvarējusi ZIEMA, bet dalībnieki savos e-pastos saņems nelielu pārsteigumu. Lūk, šādu mūsu foto apkopojumu ir izdevies izveidot mūsu brīvprātīgajiem jauniešiem no Azerbaidžānas, kuriem šī ziema bija pirmā sniegotā viņu mūžā: https://youtu.be/Nke4GrauWrY

Zanda Pelše
RAC "Līči" vadītāja

 

25. februārī tiešsaistē notiks brīvprātīgā jaunieša Mansura prezentācija par savu valsti - Azerbaidžānu

25.februārī būs iespēja noklausīties RAC "Līči" brīvprātīgā jaunieša Mansura Hasanzadas prezentāciju par savu valsti - Azerbaidžānu un to, kā un kāpēc viņa brīvprātīgā darba prakse ir atvedusi uz Latviju. 

Plkst. 17.00 prezentācija notiks latviešu un krievu valodā, bet plkst. 19.00 notiks prezentācija latviešu un angļu valodā. Lai saņemtu piekļuves saiti, aicinām rakstīt uz e-pastu: rac.lici@stopini.lv

Zanda Pelše
RAC “Līči” vadītāja
(23.02.2021.)

 

Janvāris RAC “Līči”

Kad radošās attīstības centra telpas ir tukšas un klusas, kad ceram un gaidām situācijas uzlabošanos, darbs nav apstājies, bet turpinās… taču ne tā kā agrāk. 

Cilvēku klātbūtne radošās attīstības centrā ir neatņemama darbības sastāvdaļa, taču šobrīd tas nav iespējams. Gaidot darbu atsākšanos, ir veikta gan telpu ģenerāltīrīšana, gan “uzcelti sniega kalni”, tīrot teritoriju, gan konstruētas jaunās mēbeles, kas ir gatavas apmeklētāju uzņemšanai. 

Paralēli administrēšanas darbiem turpinās konsultācijas par dažādiem jautājumiem, sazinoties telefoniski vai internetā, tai skaitā iesniegumu sagatavošana, rakstīšana, nogādāšana Stopiņu novada domē, saziņa ar RAC apmeklētājiem utt. Tāpat ir iespējams turpināt lasīt laikrakstus un žurnālus, tikai saņemot savādāk – kastītē pie RAC. 

Arī visi RAC turpina sadarbību, taču tagad attālināti. Tiek izmēģinātas dažādas platformas, to iespējas tālākajiem darba plāniem, tvertas iespējas tālākizglītībai un jaunu prasmju un zināšanu ieguvei.
Sadarbībā ar citiem radošās attīstības centriem un ESK projekta “Vienoti atbalstam” brīvprātīgajiem jauniešiem aicinājām Stopiņu novada iedzīvotājus piedalīties ziemas foto konkursā - iemūžinot šo ziemu, lai to atcerētos ne tikai ar ierobežojumiem, sniega tīrīšanu, slideniem ceļiem, bet arī ar skaistām, sniegotām atmiņām. Ir saņemti e-pasti ar patiešām brīnišķīgām fotogrāfijām, kuras tiek apkopotas, lai izveidotu albumu ar ziemas stāstu fotogrāfijās.

Šī brīža situācijā, kad nūjojam atsevišķi, bet domās kopā, Līču nūjotāji dalās ar noieto kilometru skaitu un mežā pavadītajām stundām, lai iedvesmotu viens otru un aicinātu arī citus stiprināt savu veselību, izmantojot kustības un mūsu apkārtnes iespējas būt svaigā gaisā. Katru nedēļu rezultāti tiek apkopoti un publicēti. Tas iedvesmo nūjotājus, veicina komunikāciju, iedrošina un ļauj būt “kopā attālināti”. Tam palīdz izveidotā Whats App sarunu grupa, kurā ir iespēja sarunāties, dalīties priekos un bēdās, nūjošanas rezultātos, ar skaistām fotogrāfijām un lieliskām receptēm utt.  
RAC aktīvākie apmeklētāji turpina savu darbošanos attālināti, uzsākot jaunu aktivitāti – “Sarunas par teātri”. Visi kopā, bet attālināti skatoties vienu teātra izrādi, kas ir pieejama internetā, tad organizējot dalīšanos sajūtās un iespaidos.

“Covids mums ir atņēmis iespēju satikties”, bet tas nav “atņēmis iespēju būt kopā”, būt aktīviem, pozitīviem un darbīgiem. Jā, citā formātā, bet tomēr kopā.

Zanda Pelše,
RAC “Līči” vadītāja
(28.01.2021.)

Ziemas stāsts fotogrāfijās

Stopiņu novada Radošās attīstības centri kopā ar ESK projekta “Vienoti atbalstam” brīvprātīgajiem jauniešiem aicina Stopiņu novada iedzīvotājus piedalīties ziemas foto konkursā - iemūžināt šo ziemu, lai to atcerētos ne tikai ar ierobežojumiem, bet arī ar skaistām, sniegotām atmiņām.

Aicinām fotogrāfijas sūtīt līdz 29. janvārim uz radošo attīstības centru e-pastiem: rac.cekule@stopini.lv; rac.lici@stopini.lv; rac.sauriesi@stopini.lv; rac.ulbroka@stopini.lv; rac.upeslejas@stopini.lv.

Sniegotāko fotogrāfiju autoriem būs pārsteiguma balviņas.

 

Atpakaļ