Navigācija

Dienas centrs LĪČI

 

Dienas centra vadītāja: Zanda Pelše

Adrese: Dienas centrs "Līči", Līči, Stopiņu novads, LV-2118
Tālr.: 25125231
E-pasts: dc.lici@stopini.lv

Dienas centrs "Līči" atvērts 2013.gada 28.decembrī. 

Dienas centra Facebook lapa: https://www.facebook.com/dc.lici/

Darba laiks: otrdienās – no plkst. 14.40 - 21.00, trešdienās - no plkst. 14.40 - 19.00, ceturtdienās - no plkst. 14.40 - 21.00, sestdienās - no plkst. 11.00 - 21.00, pirmdienās, piektdienās, svētdienās - slēgts.

GALERIJAS

Filmiņa par Līču dienas centru - kas mēs esam, ko darām...

PASĀKUMU ARHĪVS

Dienas centrā apmeklētājiem ikdienā ir iespēja ne tikai piedalīties Dienas centra organizētajās aktivitātēs, bet arī pavadīt laiku, lasot jaunāko Neatkarīgās avīzes laikrakstu, dažādus žurnālus, spēlējot novusu, galda tenisu, dažādas galda spēles.

Dienas centrā no 2015. gada novembra līdz 2016.gada augusta beigām jauniešu mobilitātes programmas Erasmus+ ietvaros strādāja brīvprātīgais jaunietis no Portugāles Gonsalo, kura uzdevumos ietilpa atbalsta sniegšana dienas centra radošajās aktivitātēs un dalība ikdienas darbā ar vietējiem bērniem un jauniešiem.

Sestdienās 11:00-13:00 interesenti laipni aicināti uz nūjošanas nodarbībām! Startējam no dienas centra Līči! Dienas centrā kopīgajai nūjošanai pieejami desmit nūju pāri.

 

Līču dienas centrā martā

Pirmdienās, ceturtdienās plkst. 13.00 Vingrošana senioriem. Nodarbības vada Brigita Krieva. Pieteikšanās dienas centrā.

Otrdienās, plkst. 18.00 radošās nodarbības.

Ceturtdienās plkst. 17.00 radošās nodarbības bērniem.

Visu martu Viktora Vindeļa izstāde “Latviešu strēlnieku stāsts”.

Sestdienās no plkst. 11.00 līdz plkst. 13.00 Nūjošanas nodarbības. Iesildīšanās un starts pie dienas centra. Dienas centrā ir pieejami 10 nūju pāri.

16. martā plkst. 15.00 Galda spēļu pēcpusdiena.

23. martā plkst. 16.00 Novusa turnīrs. Pieteikšanās līdz 21. martam dienas centrā.

30. martā plkst. 16.00 Gardēžu klubiņš. Veselīgi ēdieni, pavasari sagaidot.

 

 

Līču dienas centrā februārī

Pirmdienās, ceturtdienās plkst. 13.00 Vingrošana senioriem. Nodarbības vada Brigita Krieva. Pieteikšanās dienas centrā.

Otrdienās, plkst. 18.00 radošās nodarbības Aleksandras Smirnovas vadībā “Dekoratīvu lietu veidošana no ģipša materiāla”.

Ceturtdienās plkst. 17.00 radošās nodarbības bērniem.

Visu februāri foto izstāde “Mans, Tavs, Mūsu Stopiņu novads”, kas tapusi Stopiņu novada finansētā projekta ietvaros.

Visu februāri Viktora Vindeļa izstāde “Latviešu strēlnieku stāsts”.

Sestdienās no plkst. 11.00 līdz plkst. 13.00 Nūjošanas nodarbības. Iesildīšanās un starts pie dienas centra. Dienas centrā ir pieejami 10 nūju pāri.

9. februārī plkst. 16.00 Gardēžu klubiņš. Tēma: veselīgi ēdieni ziemā.

16. februārī plkst. 16.00 Rozes Stiebras animācijas filma “Saule brauca debesīs”.

 

Līču dienas centrā 2019. gada janvārī

Pirmdienās, ceturtdienās plkst. 13.00 vingrošana senioriem. Nodarbības vada Brigita Krieva. Pieteikšanās dienas centrā.

Otrdienās, plkst. 18.00 radošās nodarbības.

Ceturtdienās plkst. 17.00 radošās nodarbības bērniem.

Visu janvāri foto izstāde “Mans, Tavs, Mūsu Stopiņu novads”, kas tapusi Stopiņu novada finansētā projekta ietvaros.

Sestdienās no plkst. 11.00-13.00 nūjošanas nodarbības. Iesildīšanās un starts pie dienas centra. Dienas centrā ir pieejami 10 nūju pāri.

12. janvārī plkst. 16.00 Novusa un Galda tenisa turnīrs. Pieteikšanās dienas centrā līdz 10. janvārim.

19. janvārī plkst. 17.00 kino vakars bērniem un jauniešiem.

26. janvārī plkst. 17.00 Galda spēļu vakars.

 

Dienas centram “Līči” jau pieci gadi

Kādā skaistā ziemas vakarā 2013. gada decembra nogalē Līčos tika atklāts dienas centrs. Kopš tā brīža ir aizritējuši jau pieci gadi. Gadi, kas piepildīti ar prieku, kopā būšanu, sadarbību, radošumu, aktivitātēm, jauniem draugiem uz paziņām, sportiskiem notikumiem, arī uzvarām un zaudējumiem. 

Dienas centra apmeklētāji saka, ka šī ir vieta, kur var atrast sev līdzīgos, rast jaunus draugus vai motivēt kādu mērķu sasniegšanā. Vieta, kur savu mīlestību un darbu ieguldīt sirds sildošās lietās, piedalīties latvietības kopšanā, kaut ko jaunu iemācīties vai vienkārši dalīt savu laiku ar citiem.

Šajā Ziemassvētku laikā dienas centrā uz piecu gadu jubileju tika gaidīti gan apmeklētāji, kuri ir tie īpašie cilvēki, kas šeit ievieš dzīvību, prieku, radošumu. Gan novada domes vadība, jo, pateicoties viņu projekta idejai un realizācijai, šobrīd šeit ir dienas centrs. Gan dienas centra kolēģi, draugi un atbalstītāji. Svētku sajūtu palīdzēja uzburt mūsu novada jaunieši – Ieva Reine, Mārtiņš Jaunzems un Reinis Višķeris, sveicot mūs ar svētku koncertu Ziemassvētku noskaņās. 

Šie svētki dienas centrā tika pavadīti ar prieku, mīlestību un sajūsmu, lai ar šīm un citām pozitīvām emocijām brīdi svētku laikā būtu kopā un varētu pateiktu paldies visiem par sadarbību, atbalstu un kopā būšanu pirmajos piecos dienas centra darbības gados.

Fotogalerija: https://stopini.lv/lv/kultura/dienas-centri/dienas-centrs-lici/galerijas/licu-dienas-centram-5-gadi

Zanda Pelše,
Dienas centra “Līči” vadītāja
(03.01.2019.)

 

Mans, Tavs, Mūsu Stopiņu novads

2018. gada Stopiņu novada finansēto projektu konkursā tika pieteikts projekts “Mans, Tavs, Mūsu Stopiņu novads” ar mērķi apzināt Stopiņu novada kultūras mantojumu, novada attīstību gadu gaitā, veicinot kultūras un dabas mantojuma aizsargāšanu, saglabāšanu, nodošanu nākamajām paaudzēm. 

Paldies par šī projekta atbalstīšanu, jo novada dienas centros bija iespēja to realizēt, iesaistot Stopiņu novada iedzīvotājus. Visos novada dienas centros norisinājās kopīga foto izstādes veidošana par Stopiņu novada ciemiem senāk un mūsdienās. Tika apkopotas iedzīvotāju fotogrāfijas, kurās redzams Stopiņu novads senāk. Tika apzinātas vietas novadā, kuras redzamas šajās fotogrāfijās, un tika uzņemtas fotogrāfijas, lai salīdzinātu, kā izskatījās senāk un kā izskatās mūsdienās. Tika izveidots foto apkopojums izstādē un foto grāmatā, kas ir kā veltījums mūsu novadam, kā arī mūsu valstij šajā īpašajā valsts jubilejas gadā. Izstāde ir atklāta un visu janvāri un februāri būs apskatāma Līču dienas centrā, vēlāk kā ceļojošā izstāde tā ceļos uz citiem novada dienas centriem, lai būtu apskatāma lielākai iedzīvotāju grupai. 

Projekta laikā tika veicināta iedzīvotāju iesaistīšanās novada aktivitātēs, tika atsaukta atmiņā novada vēsture, tādējādi veicinot kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu un nodošanu. Paldies visiem, kuri iesaistījās izstādes veidošanā, kuri dalījās ar savām atmiņām, kuri parādīja savas saglabātās foto liecības un atbalstīja izstādes tapšanas laikā!

Uz tikšanos izstādē!
Zanda Pelše,
dienas centra “Līči” vadītāja
(28.12.2018.)

 

 

 

 

Atpakaļ