Ulbrokā top gardi augļu, ogu un dārzeņu kraukšķi, nezaudējot vērtīgās īpašības

08/10/2020

Mājražošanas uzņēmums “Dreiling”, kas atrodas Ulbrokā, realizējis divus LEADER projektus  "Iekārtu iegāde mājražojumu sērijas "Dreiling" uzsākšanai" (Nr. 19-04-AL25-A019.2105-000003) un "Iekārtu iegāde mājražojumu sērijas "Dreiling" kapacitātes paaugstināšanai" (Nr. 20-04-AL25-A019.2105-000004), sadarbībā ar biedrību “Stopiņu-Salaspils partnerība” un biedrības projektu vadītājas Agneses Bērziņas atbalstu.

Augļu kraukšķu, sukāžu un īrisu produkcija ar zīmolu “Dreiling” nu jau gadu ir pazīstama pircējiem daudzviet Latvijā. Mājražotāji Daiga un Ivars gatavo dažādus gardus un veselīgus kraukšķus, izmantojot sublimācijas tehnoloģiju - augļi un dārzeņi tiek žāvēti sasaldējot, no augļiem un dārzeņiem tik izvilkts viss ūdens ar aukstumu un vakuumu, un gandrīz pilnībā tiek saglabāta produkta uzturvērtība, zaudējot tikai 2-4%.

Gada laikā pierādījās tas, ka produkti interesē pircējus un nācās domāt par ražošanas jaudu palielināšanu, un tāpēc tika izlemts rakstīt projektus, lai iegādātos nepieciešamās iekārtas.

Mājražošanas uzņēmums “Dreiling” ar savu produkciju ir sastopams dažādos mājražotāju tirdziņos.