Stopiņu novads arī šogad piedalās grantu programmā “(ie)dvesma”.

29/06/2020

Šogad, līdzīgi kā iepriekš, Stopiņu novadā kopā ar Siguldas, Olaines, Ķekavas, Jūrmalas un Mārupes pašvaldībām tiks īstenota īpaša atbalsta iniciatīva jaunajiem uzņēmējiem – grantu programma “(ie)dvesma”. Kopējais finansējuma apjoms, kas tiks piešķirts jaunajiem uzņēmējiem vai biznesa ideju autoriem, būs 70 000 eiro. 

Programmas “(ie)dvesma” grantus varēs saņemt gan jau strādājoši uzņēmumi, gan vēl neīstenotu biznesa ideju autori. Projektu pieņemšana sāksies 1. septembrī, bet plašāk ar konkursa nosacījumiem būs iespējams iepazīties augusta sākumā. 

Maksimālā naudas summa vienam grantam ir 10 000 eiro, un šogad plānots izsniegt vismaz septiņus grantus. Granta līdzekļus varēs izmantot saimnieciskiem mērķiem esošā biznesa attīstīšanai vai arī jauna uzņēmuma izveidei, lai uzsāktu savu biznesu.

Grantu programma “(ie)dvesma” tika uzsākta 2017. gadā, kur no saņemtajiem vairāk nekā 30 projektiem žūrija atlasīja sešus grantu ieguvējus, kopumā tiem piešķirot 40 000 eiro. Savukārt pagājušogad kopumā tika piešķirti 70 000 eiro. Plašāka informācija par grantu programmu un tajā atbalstītajiem projektiem pieejama www.seb.lv/iedvesma