Ulbrokas bibliotēkā saņemts grāmatu dāvinājums

05/03/2021

Tūlīt, tūlīt Stopiņu novada Ulbrokas bibliotēkas grāmatu plaukti tiks papildināti ar literatūru dažādās nozarēs. Par iegūtajiem iespieddarbiem sakām paldies dāsnajam dāvinātājam, kurš nevēlējas sevi atklāt! Grāmatas, skatāmas un lasāmas latviešu un angļu valodā.

Gan zinātnes, gan maģijas interesentiem tiek piedāvāta D.Duglasa Kenjona grāmata “Aizliegtā vēsture”.

Filozofiju un psiholoģiju pārstāv tādas grāmatas kā C.G.Jung “The Archetypes and the Collective Unconscious”, C.G.Jung “Psychology and Alchemy”, A.Uždavinis “Phylosophy & Theurgy” un “Philosophy as a Rite of Rebirth” un citi izdevumi.

Mākslas izdevumi ieinteresēs mākslas cienītājus, zīmētājus un pašus māksliniekus. Te “The Practise & Science of Drawing”, H. Speed “Oil Painting Techniques and Materials” un citas grāmatas. Piedāvājumā arī F.A. Cerver “Draving for Beginners”. Ilustratīvi un brīnišķīgi izdevumi par Dalī un Van Gogu.

Šīs nebūt nav visas grāmatas, par kurām jau priecājas bibliotekāri! Piedāvājumā arī citas zinātniskas un mazāk zinātniskas, bet ļoti noderīgas grāmatas! Tās saturiski ir ļoti vērtīgas un ietver brīnišķīgus uzskates materiālus. Popārts, maģiskā māksla un klasiskā glezniecība. Tas viss uzziņai un brīva laika izklaidei.

Iepriecināsim arī simbolu pētniekus ( C.G.Jung “Man and His Symbols”, Richard Wilhelm“I Ching or Book of Changes”).

Mūsu lasītāji ne tikai izvēlas grāmatas, bet arī paši tās raksta. Skaistu rokrakstu izveidot palīdzēs L.Edmonds grāmata “Modern Calligraphy”.

Valodu zinātājus iespējams ieinteresēs iesācējiem domātā grieķu valodas mācību grāmata – L.A. Wilding  “Greek for Beginners”.

Aicinām lasītājus izvēlēsies kādu no minētajām grāmatām un ar patikšanu iepazīt tuvāk minētās krājuma vērtības. 

Informāciju sagatavoja Ieva Mūrniece, Ulbrokas bibliotēkas bibliogrāfe