No 21. oktobra līdz 14. novembrim (ieskaitot) Ulbrokas bibliotēka slēgta klātienes apmeklējumiem

21/10/2021

Aicinām izmantot datubāzes www.letonika.lv, https://news.lv/ piedāvātos uzziņu resursus, “Ir”, “Ir. Domuzīme”, “Ir. Nauda” digitālo saturu, kā arī 3td e-grāmatu bibliotēku. Tas ir pakalpojums, kas reģistrētajiem bibliotēku lietotājiem piedāvā bez maksas lasīt e-grāmatas tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā. 

Ja nepieciešami autorizācijas dati, rakstīt daina.kalmane@ropazi.lv 

Iedzīvotājiem, kuri nav reģistrējušies bibliotēkā, ir iespēja to veikt attālināti, lejuplādējot un aizpildot iesniegumu veidlapas: https://stopini.lv/lv/kultura/ulbrokas-biblioteka/pakalpojumi. Sagatavoto iesniegumu nosūtīt daina.kalmane@ropazi.lv.

Izsniegto izdevumu nodošanai lūdzam izmantot grāmatu nodošanas iekārtu.

Jau izsniegtajiem dokumentiem tiek pagarināti izsniegšanas termiņi līdz četrām nedēļām.  

Informācija darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00, pa tālruni 67910503.

Lietotāju attālināta reģistrācija!

Lai  attālināti izmantotu bibliotēkas piedāvātās datu bāzes un iegūtu piekļuvi 3TD e – grāmatu bibliotēkai, lūdzam attiecīgi elektroniski aizpildīt Iesniegumu lietotāja reģistrācijai Ulbrokas bibliotēkā vai Iesniegumu nepilngadīga lietotāja reģistrācijai Ulbrokas bibliotēkā. Elektroniskā iesnieguma LK numura, datuma un paraksta laukus atstājiet tukšus. Šie lauki tiks aizpildīti, tiekoties klātienē.

Pēc aizpildītās anketas saņemšanas reģistrēsim Jūs par bibliotēkas lietotāju un nosūtīsim Jums autorizācijas datus reģistrācijai e-katalogā un izvēlētajai datubāzei.