No 2021. gada 15. novembra Ulbrokas bibliotēkas pakalpojumi tiek sniegti tikai ''zaļajā'' – drošajā režīmā!

12/11/2021

No 2021. gada 15. novembra līdz ārkārtas situācijas beigām, 2022. gada 11. janvārim, Ulbrokas bibliotēka ierastajā darba laikā atsāk pakalpojumu sniegšanu “zaļajā” – drošajā režīmā. Vienlaicīgi saglabājot bezkontakta iespēju grāmatu nodošanas iekārtā atstāt izsniegtos izdevumus. Apmeklētājiem grāmatu apmaiņai vai datora izmantošanai ir nepieciešams uzrādīt Covid-19 vakcinācijas/pārslimošanas/testēšanas sertifikātu, tai skaitā bērni no 12 gadu vecuma uzrāda derīgu Covid-19 testēšanas sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu un personas apliecinošu dokumentu. Bērni līdz 12 gadu vecumam bibliotēku var apmeklēt bez Covid-19 sertifikāta.

Apmeklētāji un darbinieki lieto mutes un deguna aizsegu, izņemot bērnus līdz 7 gadu vecumam, un ievēro 2m distanci. Darbinieki regulāri vēdina telpas un nodrošina virsmu un koplietošanas tehnisko ierīču dezinfekciju.

Bibliotēka darba laikā turpina nodrošināt arī tiešsaistes pakalpojumus un konsultācijas, tālr. uzziņām 67910503. Aicinām elektroniskajā katalogā veikt grāmatu rezervāciju un izmantot 3td-eGrāmatu bibliotēku un e-žurnālus.

Paldies par sadarbību, iecietību un sapratni!

Pirms svētku ticībā, nākamā gada cerībā un grāmatlasīšanas mīlestībā,

Jūsu Ulbrokas bibliotēka