Stopiņu novads apceļots!

20/08/2019

17. augustā Stopiņu novadā notika velo-foto sacensību “APCEĻO KAIMIŅUS 2019” 6. posms. Šogad sacensību dalībniekiem piedāvājām iepazīt novada skaistākās un interesantākās vietas, dabas objektus un iedzīvotāju iecienītākās brīvā laika pavadīšanas vietas.

Sacensībām reģistrējās 45 komandas, lielākā daļa dalībnieku bija ģimenes ar bērniem, par ko liels prieks, jo tieši šāds ir arī viens no sacensību mērķiem – kopīga ģimenes atpūta ar iespēju uzzināt ko jaunu.

Finišā IZKLAIDES grupā godalgotās vietas ieņēma komandas:

  1. vieta – “ABILABI”
  2. vieta – “Ozolas”
  3. vieta – “VAR”

AZARTA grupā uz pjedestāla kāpa komandas:

  1. vieta – “Svētdienas braucēji”
  2. vieta – “Ikšķiles izturība”
  3. vieta – “Lordi”

Stopiņu novada posma rezultāti pieejami šeit: IZKLAIDES GRUPA / AZARTA GRUPA

Bijām sarūpēji balvas, kuras izlozējām starp komandām, kuras neieņēma godalgotās vietas – Stopiņu novada uzņēmuma SIA “Fēlikss maiznīca” gardos kēksus un cepumus, novada suvenīrus. Izlozējām arī vienu KS “Baltijas dārzeņi” dāvāto burkānu maisu un “Pellia a Gusto”  dāvātās 2 tortes, jo 1.vietu ieguvējiem dāvājām SIA “Fēlikss maiznīca” ceptos, 3 kilogramus smagos gardās rupjmaizes klaipus. Visu godalgoto vietu ieguvēji balvās saņēma atpūtas kompleksa “Bejas” dāvanu kartes un balvas no lidostas “Rīga”, 2. un 3. vietu ieguvējiem balvās bija arī gardās “Pellia a Gusto” tortes.

Sacensību distancē dalībnieki veldzējās ar ūdeni, ko mums nodrošināja Ropažu novada uzņēmums Lacuna Aqua. Atgriežoties finišā dalībniekus sagaidīja spēcīga zupa, kuru sarūpējām no restorāna “Mapuche”. Visi dalībnieki reģistrējoties saņēma AS “Madara Cosmetics” jaunākos produktus.

Liels paldies visiem dalībniekiem – diena bija karsta un izturība bija nepieciešama visiem! Uz tikšanos vēl pēdējos divos posmos – 7.septembrī Salaspilī, un lielajā noslēgumā – 21.septembrī Mārupē.

Sacensību kopvērtējuma lielo balvu sponsori: sporta apģērbu un inventāra uzņēmums SIA “Sporta Punkts Latvija”Sporta komplekss “333”“SUPfit”, un SIA “BATA logistic”.

Fotogalerija: https://stopini.lv/lv/galerijas/velo-foto-apcelo-kaiminus-2019-stopinu-novada-posms-534

 

Informāciju sagatavoja
Inese Skrastiņa
Stopiņu novada dome