Izlozēti apkaimes spēles ''Ulbrokas mazais aplis'' augusta balvu ieguvēji

02/09/2020

Augusta mēnesī uzsākām interaktīvu apkaimes spēli “Ulbrokas mazais aplis”, kurā aicinām iedzīvotājus ar mobilās aplikācijas ACTIONBOUND  palīdzību iepazīt tuvāko Ulbrokas apkārtni. 

Augustā spēles rezultātus bija iesūtījuši 18 dalībnieki un 1.septembrī Stopiņu novada domē veicām izlozi, kuri 3 iegūs pārsteiguma balvas no pašvaldības. Augusta uzvarētājus izlozēja nejauši izvēlēti Stopiņu novada domes darbinieki.

Balvas iegūst: 

  1. Tīna
  2. Guntis
  3. "Mežoņi"

Aicinām Tīnu, Gunti un “Mežoņus”, sazināties ar Stopiņu novada domes Sabiedrisko attiecību speciālisti Inesi Skrastiņu, lai saņemtu pārsteiguma balvas, tālrunis 27854570, e-pasts: inese.skrastina@stopini.lv

Spēle būs aktīva līdz 31.oktobrim, nākamā balvu izloze notiks 1.oktobrī, kad izlozē piedalīsies visi dalībnieki, kuri septembra mēnesī būs piedalījušies spēlē un iesūtījuši rezultātu.

Atgādinām, ka apkaimes spēlē "Ulbrokas mazais aplis" ar dažādiem uzdevumiem un jautājumiem interaktīvā veidā var iepazīt Ulbroku un tuvāko apkārtni. Spēles priekšrocība ir tāda, ka piedalīties var katrs, kas vēlas un jebkurā laikā, ar kājām vai velo, izmantojot mobilo aplikāciju ACTIONBOUND.  Spēles starts atrodas Ulbrokā, Institūta ielā 4, QR kods izvietots uz Stopiņu novada kartes stenda, kurš jānolasa ar aplikāciju, lai uzsāktu spēli. Spēles kods būs aktīvs līdz 31.oktobrim. 

Kā uzsākt spēli?

  1. Lejuplādē telefonā bezmaksas aplikāciju "Actionbound" Google Play vai App Store.
  2. Pirms uzsākt spēli, pārliecinies, ka telefons ir labi uzlādēts, jo ekrānam ir jābūt aktīvam visu laiku.
  3. Pārliecinies, ka telefonam ir iespējoti mobilie dati un GPS.
  4. Dodies uz starta vietu – Institūta ielā 4, Ulbrokā pie stenda ar Stopiņu novada karti.
  5. Aplikācijā izvēlies iespēju “SKENĒT KODU” un noskenē QR kodu. 
  6. Spēle ir sākusies!

Spēles "Ulbrokas mazais aplis" distance ir apmēram 6,5 km, kas kājāmgājējiem aizņem 90 minūtes, velo braucējiem aptuveni 30 minūtes.

Informāciju sagatavoja:
Inese Skrastiņa
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Stopiņu novada dome