2019. gada tūrisma sezona nāk ar jauniem piedāvājumiem

31/01/2019

No 1. līdz 3. februārim Ķīpsalā notiks 26. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2019”, kur vairāk nekā 850 dalībnieku piedāvās izdevīgākos ceļojumus un atpūtas galamērķus Latvijā un visā pasaulē.

Stopiņu novads šogad turpina dalību izstādē kopā ar kaimiņu novadiem – Salaspili, Ikšķili, Ogri, Baldoni, Ķekavu, otro gadu kopīgā stendā piedalās Mārupes novads, bet pirmo reizi piepulcējas Ropažu novads.

Lai uzrunātu plašāku viesu skaitu, janvārī kopīgi izdoti vairāki jauni tūrisma materiāli, kuros vienuviet ir atrodama informācija par 8 novadu piedāvājumu.

  • Kopīgā tūrisma karte ar katra novada lielākajiem tūrisma objektiem 3 valodās – latviešu, angļu un krievu.
  • Tematisks piedāvājums ģimenēm - “Ģimenes brīvdienas” 3 valodās, kas veltīts ģimenes atpūtai. Tajā apkopoti labākie brīvdienu galamērķi un ģimenēm draudzīgas ēdināšanas vietas.
  • Otrs tematiskais piedāvājums veltīts visiem, kam gaidāms īpašs notikums - “Skaistākā kāzu diena”, kas var kļūt par lielisku palīgu jaunajiem pāriem un vedējiem, jo apvieno ceremoniju vietas, aktivitāšu pieturvietas, svinību un foto sesiju vietas galvaspilsētas tuvumā.
  • Kopīgs pasākumu kalendārs “Svinam dzīvi” ar 10 visu 8 novadu lielākajiem 2019.gada notikumiem.

Stends šogad tematiski aicinās piedalīties šovasar plānotajā Rīgas apkārtnes tūrisma piedzīvojumā lieliem un maziem – velo foto orientēšanās akcijā “Apceļo Kaimiņus”. Izstādē tiks prezentēti velo seriāla 8 posmu datumi, no kuriem katrs no maija līdz septembrim notiks vienā no kaimiņu novadiem.

Piedalīties aicināts jebkurš, jo seriāls būs aktīvās atpūtas piedzīvojums, lai iepazītu Rīgas apkārtnes novadu skaistākās apskates vietas un interesantākos tūrisma objektus. Dalībnieki varēs piedalīties vienā vai vairākos posmos. Par lielajām balvām kopvērtējumā gan cīnīsies tikai tās komandas, kuras būs startējušas vismaz 5 seriāla posmos.

Seriālu ar balvām atbalsta uzņēmumi “Madara Cosmetics”, starptautiskā lidosta “Rīga”, SIA “Mārupes siltumnīcas” ar zīmolu “Mārupes gurķi”, atpūtas komplekss “Bejas”. Kopvērtējuma lielo balvu sponsori – velo preču veikals “Veloprofs” un Sporta komplekss “333”.

Izstādē stenda apmeklētāji varēs piedalīties arī momentloterijā. Atbildot pareizi uz jautājumu par kādu no 8 novadiem būs iespēja iegūt savā īpašumā suvenīrus. Visu trīs dienu garumā stendā sevi prezentēs arī 8 novadu tūrisma uzņēmēji – būs aizraujoši! 

Stends atradīsies hallē “Apceļo Latviju”, C7 sektorā (vidējā stendu rinda). 

Uz tikšanos izstādē!