• Sākums
  • /
  • JAUNUMI
  • /
  • Tūrisms
  • /
  • 11. augustā Stopiņu novadā notiks Daugavas lejteces velo-foto orientēšanās sacensību posms

11. augustā Stopiņu novadā notiks Daugavas lejteces velo-foto orientēšanās sacensību posms

10/08/2018

11. augustā notiks Daugavas lejteces+ veloseriāla 5. posms - Stopiņu novadā. 

Veloseriāla pamatmērķis ir sniegt iespēju dalībniekiem aizraujošā veidā apskatīt interesantus, skaistus dabas, atpūtas, kultūrvēsturiskus un apskates objektus Daugavas lejteces+ novadu teritorijās, arī tādus, kuri nav iekļauti tūrisma ceļvežos, tāpēc bieži vien paliek neievēroti. Tāpat, šī ir lieliska iespēja ģimenēm un draugiem kopīgi pavadīt brīvdienas svaigā gaisā, atpūšoties un izzinot vēl neatklātus maršrutus. 

Stopiņu novada posma starts un finišs no Ulbrokas sporta kompleksa (Vālodzes, Stopiņu novads). Ierašanās un reģistrācija no plkst.10.00-10.30, 10.40 notiks komandu kapteiņu sapulce, un plkst. 11.00 starts visām komandām vienlaicīgi (IZKLAIDES un SPORTA grupas). Kontrollaika beigas plkst.15.00, plkst. 16.00 plānota apbalvošana (ja rezultāti apkopoti, apbalvošana var notikt ātrāk).

Komandu reģistrēšanas un sacensību Nolikums pieejams: http://daugava.travel/akcijas/ 

Pirms Stopiņu novada posma varat reģistrēties un piedalīties Ogres novada posmā – 4. augustā. 

Kopumā, no maija līdz septembrim, norisinās septiņi velo-foto orientēšanas sacensību posmi septiņos novados – Ķekavā, Ikšķilē, Baldonē, Ogrē, Stopiņos, Salaspilī un Mārupē.

Pasākumu atbalsta Ķekavas ūdens, Madara EcoCosmetics, Ezerkauliņi, atpūtas komplekss “Bejas”, “Pellia a Gusto” kūku fabrika. Kopvērtējuma pirmo trīs vietas ieguvējiem balvā dāvanu karte 300 EUR vērtībā no “Tehnoland”, otrās vietas ieguvējiem 150 eiro vērtībā no “VeloProfs”, bet trešās vietas ieguvējiem dāvanu karte 70 eiro vērtībā no “My Sport”.

I.Skrastiņa
Stopiņu novada dome