Ulbroka/ FS Masters atpakaļ uz viļņa!

28/11/2012

Pirmos šīs sezonas panākumus Ulbrokas komanda guva Liepājā, spēlē pret „Kuršu” komandu, kur papildlaikā ieguva savu pirmo uzvaru. Šī uzvara bija tas, kas komandai bija nepieciešams, jo nākamajā mājas spēlē, Lāčplēša dienā, puiši bija neapturami, pret iepriekšējās sezonas čempioniem „Lielvārdes” komandu, pirmajā periodā izvirzoties vadībā ar rezultātu 5:0 un dramatiskas spēles rezultātā Ulbroka izcīnīja uzvaru pār pagājušā gada čempioniem, ar rezultātu 8:6.

Pēc šīs spēles Ulbroka/ FS Masters komandas sastāvu papildināja Bijušais komandas treneris Ainārs Juškēvičs. Līdz šim Ainārs Juškēvičs bija "RTU/Inspecta" spēlētājs un "Ulbroka/FS Masters" galvenais treneris. Tagad viņa "sēdēšana uz diviem krēsliem" turpināsies, tikai ar to atšķirību, ka abi krēsli atrodas vienā klubā - "Ulbroka/FS Masters", gan turpinot pildīt gallvenā trenera pienākumus, gan spēlējot Ulbrokas komandā kā spēlētājs. Savukārt Juškēviča, galvenā trenera pienākumus palīdzēs pildīt trenera asistents Andris Pīlups, kurš ir trenējis tādas komandas kā „Lauku Avīze”, „RTU/Inspecta”, Latvijas U-19 vīriešu izlasi u.c. komandas.

2012-10-28_p17ajencsf1snm3uq1btc1i4o2ujg.jpg

Savu debijas spēli Ulbrokā A.Juškēvičs aizvadīja valsts dzimšanas dienā, spēlē pret „Ķekavas Bulldogiem” un izcēlās ar sezonas rezultativitātes rekordu Virslīgā – 10 (2+8) punktiem. Ulbrokieši savā laukumā ar rekordlielu pārsvaru 16:3 sagrāva "Ķekavas Bulldogus".

Savukārt gandrīz nedēļu vēlāk, 24.novembrī, "Ulbroka/FS Masters" izcīnīja jau trešo uzvaru pēc kārtas, savā laukumā ar 9:4 sakaujot "Valmieru". Ulbrokiešu rindās ar 2 (1+1) punktiem debitēja vēl viens komandas jaunieguvums - bijušais komandas „Līgatne/Latgranula” uzbrucējs, Pēteris Freimanis.

p17boadj6q12kvnunbcnmdg5krf.jpg

Šobrīd divi Ulborka/FS Masters pārstāvji - vārtsargs Indriķis Siliņš un Ainārs Juškēvičs gatavojas pasaules čempionātam, kurā pārstāvēs Latvijas valstsvienību. Līdz ar to šobrīd Latvijas florbola ikdienā ir neliela pauze, taču jau neilgi pirms Ziemassvētkiem 23.decembrī plkst. 15:00 Ulbroka/FS Masters aizvadīs savu pēdējo šī gada mājas spēli pret Talsu komandu!

Nāc atbalstīt savējos!!!

A.Ašmane