• Sākums
  • /
  • JAUNUMI
  • /
  • Sports
  • /
  • Stopiņu peldētāji iegūst 35 medaļas sadraudzības sacensībās Ziepniekkalnā

Stopiņu peldētāji iegūst 35 medaļas sadraudzības sacensībās Ziepniekkalnā

29/11/2012

Konkurence sacensībās bija liela, jo piedalījās 250 dalībnieki - Ziepniekkalna peldbaseina un Olimpiskā  peldbaseina audzēkņi.

Nākamās sacensības peldēšanā norisināsies 8.decembrī mūsu - Stopiņu peldbaseinā. Gaidīsim labus rezultātus, jo labākie peldētāji brauks uz Ventspili, lai piedalītos atklātajā Latvijas peldēšanas  čempionātā jauniešiem.

Liels paldies  mūsu treneriem  Marijai Šteinbergai, Jeļenai Aleksanei, Pāvelam Murānam.

Novēlam labus rezultātus mūsu peldētājiem!

Stopiņu peldbaseina audzēkņu sacensību rezultāti:

2004. dz.g. un jaunākas meitenes:
Amanda Zariņa 1. vieta 25m brīvajā stilā.
Aleksandra Malašonoka 2. vieta 25m brīvajā stilā un 3. vieta 25m kraulā uz muguras.

2004. dz.g. un jaunāki zēni:
Vladimirs Korps 1. vieta 25m brīvajā stilā un 1. vieta 25m kraulā uz muguras.

2002.-2003. dz.g. meitenes:
Anna   Perlova 1. vieta 25m brīvajā stilā un 1. vieta 25m kraulā uz muguras.
Diāna Silicka 2. vieta 25m brīvajā stilā un 2. vieta 25m kraulā uz muguras.
Karina Erdmane 3. vieta 25m brīvajā stilā.

2002.-2003. dz.g. zēni:
Viktors Balčukins 1. vieta 25m brīvajā stilā un 2. vieta 25m kraulā uz muguras.
Olafs   Bojārs 3. vieta 25m kraulā uz muguras.

2000.-2001. dz.g. meitenes:
Elīna Beinare-Tjutjunova 2. vieta 50m brīvajā stilā un 1. vieta 50m brassā.
Ērika  Potapenko 1. vieta 50m brīvajā stilā un 2. vieta 50m brassā.
Andra Blažģe 3. vieta 50m brīvajā stilā un 2. vieta 50m kraulā uz muguras.
Luīze   Barene 1. vieta 50m kraulā uz muguras.

2000.-2001. dz.g. zēni:
Kirils   Kopiks 2. vieta 50m brīvajā stilā un 1. vieta 50m kraulā uz muguras.
Ēriks Djačkovs 2. vieta 50m kraulā uz muguras.
Ņikita Maļutins 3. vieta 50m kraulā uz muguras.
Elmars Ezernieks 3. vieta 50m brassā.

1999. dz.g. un vecākas meitenes:
Valerija Karelova 1. vieta 50m brīvajā stilā un 1. vieta 50m kraulā uz muguras.
Diāna  Vidnere 2. vieta 50m brīvajā stilā un 2. vieta 50m kraulā uz muguras.
Veroņika Ņesteroviča 3. vieta 50m brīvajā stilā.

1999. dz.g. un vecāki zēni:
Artjoms Novickis 2. vieta 50m brīvajā stilā un 2. vieta 50m brassā.
Rainers Paeglītis 3. vieta 50m brīvajā stilā un 3. vieta 50m kraulā uz muguras.
Antons Aleksandrovs 3. vieta 50m brassā.

A.Veipa, Ulbrokas sporta kompleksa direktore