• Stopiņu novada sportisti VIII Latvijas Jaunatnes Olimpiādē izcīnīja 2 zelta un 1 bronzas medaļu

08/07/2019

No 5. līdz 7. jūlijam Jelgavā notika VIII Latvijas Jaunatnes Olimpiāde, kurā piedalījās ap 3000 jauno sportistu, kuri sacentās 29 Olimpiskajos sporta veidos.

Stopiņu novadu pārstāvēja divdesmit sportisti - handbolā, paukošanā, džudo, mākslas vingrošanā, peldēšanā un BMX riteņbraukšanā.

Mūsu novada sportisti izcīnīja 2 zelta medaļas - Elizabete Paula Ozola 100 metru un 200 metru peldējumā uz muguras, Oļegs Maistruks - 1 bronzas medaļu džudo.

Stopiņu novada jauniešu handbola komanda B grupā izcīnīja 2.vietu un kopvērtējumā 4.vietu. Paukošanā Anastasija Malašenoka ieņēma 5.vietu, bet Ervīns Miriņuks - 7. vietu. BMX riteņbraukšanā Kārlis Pedrauzis ieņēma augsto 7.vietu un Krists Kasparovičs  - 14.vietu.

Izsakām lielu pateicību visiem sportistiem, kuri pārstāvēja Stopiņu novadu un treneriem par izcilo veikumu Latvijas Jaunatnes Olimpiādē, un sakām paldies vecākiem par atbalstu.

Ulbrokas sporta kompleksa vadītājai Aelitai Veipai un Stopiņu novada sporta organizatoram Edijam Bērziņam izsakām pateicību par organizatoriskā darba veikšanu sportistu dalībai Olimpiādē.