• Sākums
  • /
  • JAUNUMI
  • /
  • Sports
  • /
  • Stopiņu NHK vīri uzņems RTU seniorus 1. līgas centrālajā mačā

Stopiņu NHK vīri uzņems RTU seniorus 1. līgas centrālajā mačā

23/11/2012

RTU pret Stopiniem.jpg

Foto: Jānis Slišāns

Šajās brīvdienās gaidāmas vairākas spēles 1. līgā. Interesantākā no kurām solās būt spēle Ulbrokas sporta kompleksā, kurā spēkosies Stopiņu NHK un RTU senioru komandas. Abas komandas pašlaik ieņem pirmo un otro vietu visā līgā.

Uz doto brīdi 1. līgā četras komandas, kas atrodas čempionāta tabulas augšgalā, ir guvušas vienādu punktu skaitu. Balstoties uz gūto un zaudēto vārtu starpības pirmajā vietā atrodas Stopiņu NHK, kurai seko RTU-S, Skrīveri un Murjāņu sporta ģimnāzija. Pirmajās savstarpējās spēlēs Stopiņu handbolisti no sīvākajiem konkurentiem nav spējuši uzvarēt tikai RTU-S. Tāpat jāpiebilst, ka Stopiņu NHK ir guvusi visvairāk vārtus čempionātā uz doto brīdi, savukārt, pretinieki vismazāk vārtus zaudējuši.

Stopiņu komanda, lai arī atrodas pirmajā vietā šobrīd, ir guvusi tikpat daudz uzvaru kā pretinieki, bet nospēlējusi par vienu spēli vairāk, kuru tie ir zaudējuši tieši RTU-S. Šī ir pirmā no atbildes spēlēm, ko aizvadīs Stopiņu komanda, tas nozīmē, ka vairāk šīs komandas savā starpā šosezon nespēlēs, un gaidāmās spēles iznākums var nospēlēt izšķirošu lomu čempionāta beigās.

Pirmajā spēlē Stopiņu NHK nespēja uzveikt RTU-S. Spēles gaita bija ārkārtīgi līdzīga, neļaujot nevienam no pretiniekiem izvirzīties ievērojamā vadībā. Līdzīgā spēle un nespēja apturēt senioru uzbrukumus, atstāja psiholoģisku ietekmi uz Stopiņu handbolistiem, izpaužoties nevajadzīgās kļūdās un noraidījumos. Noraidījumi un pašsavaldības trūkums neļāva Stopiņiem lauzt spēles gaitu, kura beidzās ar minimālu RTU-S pārsvaru - 32:31.

Zīmīgi, ka iepriekšējā savstarpējā spēle ir ne vien pirmais Stopiņu NHK zaudējums šajā sezonā, bet arī pēdējā aizvadītā spēle, kas nozīmē, ka šī spēle Stopiņu handbolistiem ir vēl ļoti svaigā atmiņā.

Spēles norisināsies piektdien, 23.novembrī, Ulbrokas sporta kompleksā plkst. 19:45.

Elvijs Ozoliņš