• /
  • Stopiņu NHK vīri revanšējas RTU-S un nostiprinās pirmajā vietā

Stopiņu NHK vīri revanšējas RTU-S un nostiprinās pirmajā vietā

28/11/2012

Nozīmīgu spēli aizvadīja Stopiņu NHK vīru komanda, kura mājās tikās ar RTU senioru komandu. Spēle bija svarīga, jo kaut arī pirmajā vietā uz to brīdi atradās Stopiņu komanda, tomēr RTU-S bija vienīgie kam šosezon pagaidām bija izdevies sarūgtināt Stopiņu NHK.  Spēles iznākums noteica, kura komanda pakāpsies uz pirmo vietu un kura kritīs.

Spēli atklāja Stopiņu novada domes priekšsēdētājs Jānis Pumpurs, kas apsveica 1. līgas oktobra mēneša labāko spēlētāju Andri Lazdu. Apsveikumam piebiedrojās arī Ulbrokas sporta kompleksa direktore Aelita Veipa.

Jau no pirmās spēles minūtes abas komandas centās uzspiest viena otrai savu spēles tempu. RTU-S lika uzsvaru uz lēnām pozicionālajām izspēlēm, kāmēr Stopiņu handbolisti acīmredzami centās paātrināt spēles gaitu, dodoties ātros pretuzbrukumos. Taču steiga Stopiņu handbolistiem nenesa cerēto, tika pieļautas vairākas kļūdas. Veiksmīgie centieni noteikt spēles ātrumu ļāva senioriem cīnīties ar mājiniekiem līdzīgi līdz spēles 16. minūtei, kad abas komandas bija guvušas katra pa trim vārtiem (3:3). Taču uzreiz pēc tam sekoja mājinieku izrāviens, kad tie piecu minūšu laikā guva piecus vārtus, uz kuriem RTU spēja atbildēt ar vieniem (8:4).

Puslaikam turpinoties seniori izlīdzināja spēles gaitu, līdz puslaikam pat nedaudz samazinot Stopiņu vīru pārsvaru. Puslaika rezultāts 11:8 par labu Stopiņu NHK.

Otrajā puslaikā RTU turpināja veiksmīgi slāpēt Stopiņu vīru uzbrukumus. Šie centieni izrādījās tik veiksmīgi, ka tie ļāva senioriem ne tikai izlīdzināt spēles gaitu, bet arī rezultātu. 52. minūtē RTU-S izdevās pirmo reizi izlīdzināt spēles rezultātu (21:21). Pēc kā Stopiņu NHK atkal izvirzījās vadībā ar diviem gūtiem vārtiem. Tomēr seniori vēlreiz izlīdzināja rezultātu 56.minūtē, kad līdz spēles beigām atlicis nedaudz vairāk par čētrām minūtēm. Šajā brīdī Stopiņu NHK treneris Imants Čerņavskis pieprasīja minūtes pārtaukumu. Uzreiz pēc pātraukuma Stopiņu handbolisti atkal īsā laika posmā guva piecus, šoreiz bezatbildes, vārtus, noslēdzot spēli ar uzvaru 28:23.

Starp Stopiņu NHK rezultatīvākie bija Andris Lazda un Mareks Koroļkovs, kas abi guva sešus vārtus. Piecus vārtus guva Ralfs Ozoliņš un Nikolajs Panovs, četrus Renārs Čerņevskis, un pa vieniem vārtiem guva Ivars Čerņavskis un Edmunds Bogdanovs. Labu spēli aizvadīja Artūrs Buračevskis, kas sargātajos vārtos ielaida tikai 23 pretinieku raidījumus.  Rezultatīvākie starp RTU-S bija Romualds Akimovs ar septiņiem gūtiem vārtiem, un Arnis Butans, Uģis Desmitnieks, abiem seši gūti vārti.