Stopiņu NHK sieviešu komandai šosezon tikai uzvaras

05/12/2012

Lai gan maču veiksmīgāk iesāka viešņas, izvirzoties vadībā ar 0:3, tas mūsu komandai bija tikai papildus stimuls cīnīties tālāk. Jau pirmā puslaika 8 minūtē mūsu komanda, pēc treneres Gintas Ozoliņas pieprasītā minūtes pārtraukuma, sāka spēlēt daudz pārliecinošāk. Tika gūti vairāki vārti pēc kārtas, arī aizsardzībā tika nospēlēts labi, tāpēc rezultāts likumsakarīgs – 16:9.

Arī otrajā puslaikā mājinieces dominēja laukumā, lieliska komandas spēle palīdzēja gūt septīto uzvaru pēc kārtas! Rezultatīvākās spēlētājas Stopiņu NHK – Ivita Asare un Lana Nikolajeva, kuras guva pa 9 vārtiem, 8 vārtus pievienoja Elza Seržante, viešņām rezultatīvi spēlēja Laura Ņeverovska, kura guva 8 vārtus, bet 7 vārtus guva Adele Veldze. Ļoti labu spēli aizvadīja abu komandu vārtsardzes, tāpēc arī treneru lēmums šoreiz, kā labākās spēlētājas šajā spēlē atzīt – Baibu Baumani (Stopiņu NHK) un Ingu Šaulīti (Dobeles SS).

Nākamā spēle tiks aizvadīta jau šo sestdien 8.decembrī Ulbrokā, kur mūsu dāmas uzņems Salaspils HK vienību. Spēles sākums 15:00. Nāc un atbalsti Stopiņu NHK komandu!

Elza Seržante, Stopiņu NHK