• Sākums
  • /
  • JAUNUMI
  • /
  • Sports
  • /
  • Stopiņu NHK sieviešu komanda jau svētdien cīnīsies par Latvijas čempiona titulu

Stopiņu NHK sieviešu komanda jau svētdien cīnīsies par Latvijas čempiona titulu

25/04/2012

Pirmajās puslaika minūtēs spēle ritēja līdzīgi, komandas savā starpā apmainījās ar veiksmīgiem uzbrukumiem, taču ilgi tas tā neturpinājās, lieliski vārtos spēlēja mūsu komandas vārtsardze Baiba Baumane, palīdzot komandai puslaika beigās izvirzīties vadībā ar rezultātu 17:11. Otrajā puslaikā mūsu dāmas spēlēja tikpat labi, neļaujot pretiniecēm izlīdzināt rezultātu, veiksmīgi spēlējot uzbrukumā, rezultāts tika palielināts vēl vairāk, otrā puslaika rezultāts 16:12.

Rezultatīvākās spēlētājas mūsu komandā - Ivita Asare, kura guva 12 vārtus, 8 vārti Elzai Seržantei, bet 5 reizes precīza bija Lana Nikolajeva. Pretiniecēm rezultatīvi spēlēja Inese Šļubčenko, kura bija precīza 14 reizes. Labākās spēlētāja Ivita Asare Stopiņu NHK, Viktorija Ruksere Latgols.

Fināls un cīņa par Latvijas čempiona titulu, sāksies 29.aprīlī, pirmā spēlē tiks aizvadīta Rīgā ASK zālē Krustabaznīcas ielā 9, spēles sākums 18:00. Mūsu komandai būs nepieciešams tieši Tavs atbalsts, tāpēc atbalstīsim savējos.

Elza Seržante