• Sākums
  • /
  • JAUNUMI
  • /
  • Sports
  • /
  • Stopiņi Velo otrajā sezonā godam veikti vairāki jauni izaicinājumi

Stopiņi Velo otrajā sezonā godam veikti vairāki jauni izaicinājumi

04/12/2018

Stopiņi Velo ir aizvadījuši jau savu otro sezonu visiem kopā pārstāvot Stopiņus gan sacensībās, gan kopīgos treniņos un izbraucienos.  Komanda šajā laika posmā ir nopietni attiekusies pret mērķtiecīgiem treniņiem un likumsakarīgi gan individuālie, gan komandas rezultāti ir krietni uzlabojušies salīdzinot ar iepriekšējo gadu. Braucēji ir iecienījuši gan bezceļu (MTB), gan šosejas velo sacensībās.  Īpaši gribētos izcelt Pierīgas novadu MTB sacensības, kur Stopiņi Velo izcīnīja 3.vietu. Lielāko Latvijas kalnu velosipēdu sacensību SEB MTB seriālu Stopiņi Velo pārstāvēja 2 komandu sastāvā un septiņu posmu kopvērtējumā ieņemot 20. un 48. vietu simts komandu konkurencē. Nākamajā gadā domājam neapstāties un mērķējam augstāk! Arī šosejas velo sacensības ir bijušas produktīvas, ļaujot braucējiem iekļūt TOP40 starp vairākiem tūkstošiem dalībnieku. Esam piedalījušies arī prestižajā Latvijas čempionātā riteņbraukšanā, mērojot 96km distanci un izbaudot kārtīgu sportisko garu.

Viens no spilgtākajiem notikumiem lielai daļai no komandas bija vienošanās kopīgam izaicinājumam jaunā līmenī. Tika veikts 200km brauciens no Ulbrokas līdz Mazirbei. Tā kā nevienam nebija pieredzes uz tik garu velo izbraucienu, tad sajūtas finišējot Mazirbē bija fantastiskas. Jāatzīmē, ka mums patīk izaicinājumi un šis nav vienīgais. Daži no komandas izaicināja sevi un par godu Latvijas Simtgadei šovasar "nomina" 100km 10 reizes.

Riteņbraukšana ir satuvinājusi Stopiņi Velo biedrus arī ārpus sacensībām un treniņiem. Kopā cenšamies organizēt arī neformālus pasākumus, kā piemēram, sezonas noslēguma ballīti un nu jau izskatās, arī zoles vakari ieņem vietu ziemas mēnešos. Nākamajā sezonā kopīgiem spēkiem tiek plānota arī vietējo velo sacensību rīkošana Stopiņos.

Kaut gan nākamā velo sezona sāksies ar pirmajām sacensībām 2019.gada aprīlī, elpa pēc šīs sezonas ir ievilkta un esam sākuši intensīvi gatavoties nākošajai sezonai, kas neietver tikai velo braukšanu uz trenažiera. Ziemas periodā tiek iekļauti arī specifiski sporta zāles treniņi, Stopiņu baseina apmeklējums, tiek gaidīts arī sniegs, lai varētu doties distanču slēpju izbraucienos.

Ja arī Tev, liekas, ka velo braukšana ir Tava kaislība, raksti Stopiņi Velo lapā Facebookā un komandas biedri noteikti atbildēs uz Tevis interesējošiem jautājumiem. Uz tikšanos ar jauniem spēkiem nākamajā velo sezonā! Stopiņi min!

Aigars Avotiņš
Stopiņi Velo