Godināti sportisti svinīgajā pasākumā ''Sporta laureāts 2018''

18/02/2019

Ko sports nozīmē mūsu dzīvē? Kādam tas ir hobijs, kādam darbs. Sportojot mēs gūstam pozitīvas emocijas, un sports mūs vieno – jo visa pamatā ir rezultāts uz ko sniedzamies.

Lai godinātu sportistus par augstiem sasniegumiem, jau vairāk kā 10 gadus Stopiņu novadā notiek svinīgā ceremonija “Sporta laureāts”. Šogad par augustiem sasniegumiem novada, Pierīgas, Latvijas, Eiropas un Pasaules čempionātos tika godināti 200 sportisti. 

Lepojamies ar Stopiņu novada vīriešu florbola komandu “Betsafe Ulbroka”, kura 2018. gadā otro gadu pēc kārtas kļuva par Latvijas čempioniem florbola virslīgā. Jauniešu florbola komandām “FS Masters” ir augsti panākumi Latvijas bērnu un jauniešu čempionātā 2018. gadā: U12 vecuma grupā – 2.vieta; U13 un U14 vecuma grupās – 3.vieta; U16 vecuma grupā – 1. vieta.

Priecājamies par sieviešu handbola komandu “Stopiņi NHK”, kas ir izcīnījušas desmito čempionu titulu, kļūstot par desmitkārtējām Latvijas čempionēm handbolā sievietēm. Jāatzīmē, ka tieši sieviešu handbola komanda bija pirmā, kura izveidojās Ulbrokas sporta kompleksā un aizsāka komandu sporta veidu tālāku attīstību novadā.

Šogad īpašs prieks par jauniešu handbola komandu “Ulbroka SK”, kura ir izcīnījusi 3.vietu starptautiskajā jaunatnes handbola turnīrā Tallinā un 3. vietu Latvijas jaunatnes handbola čempionātā.


No kreisās pirmais 2.rindā handbola komandas treneris Imants Čerņavskis ar "Ulbroka SK" spēlētājiem.

Pierīgas izglītības, kultūras un sporta pārvaldes organizētajās sporta spēlēs 2018. gada sezonā Stopiņu novads pirmo reizi izcīnīja trešo vietu, pateicoties mūsu novada komandu labajiem startiem dažādās disciplīnās: galda tenisā – 1.vieta; MTB riteņbraukšanā – 3.vieta; volejbolā – 2.vieta; peldēšanā – 1.vieta jau vairākus gadus pēc kārtas; futbolā – 1.vieta; basketbolā – 2.vieta; florbolā – 1. vieta.

Mūsu novada sportistiem ir augsti sasniegumi individuālajos sporta veidos bērniem, jauniešiem, un pieaugušajiem. Džudo sporta veidā apbalvoti 5 sportisti par augstiem sasniegumiem starptautiskās sacensībās. Karatē sporta veidā apbalvoti 10 sportisti par augstiem sasniegumiem starptautiskās sacensībās. Par augstiem sasniegumiem kamaniņu sacensībās apbalvoti 13 sportisti. 6 sportisti apbalvoti par augstiem sasniegumiem starptautiskās sacensībās peldēšanā. 7 sportisti apbalvoti par augstiem sasniegumiem futbolā, piedaloties Latvijas futbola čempionātā. 4 sportisti apbalvoti par sasniegumiem modernajā pieccīņā. Par sasniegumiem BMX sporta veidā apbalvoti 3 sportisti. 2 sportistes apbalvotas par sasniegumiem sporta jogas sacensībās Latvijas un Pasaules čempionātos.

Individuāli apbalvoti sportisti par augstiem sasniegumiem: Pasaules čempionātā hokejā; SEB kalnu divriteņu maratonā; RTU Cheer akrobātiskajā karsējsportā; hip-hop deju stilā; par sasniegumiem jiu-jitsu starptautiskajos turnīros; Latvijas čempionātā vesera mešanā; starptautiskās adžiliti sacensībās; brīvās cīņas sacensībās.

Paldies visiem sportistiem, kuri aktīvi trenējas, piedalās sacensībās, ar godu nesot Stopiņu novada un Latvijas vārdu. Pateicamies treneriem par ieguldīto darbu komandu un individuālajos sporta veidos, un vecākiem par atbalstu ikdienā.

Izsakām pateicību sportistiem, kuri atbalstot savu novadu, piedalās Latvijas Jaunatnes olimpiādē. Ir sākusies pieteikšanās dalībai Olimpiādē un arī šogad ceram uz labiem panākumiem.

Novēlam veiksmīgas nākamās sacensības!

Sakām paldies Ulbrokas sporta kompleksa direktorei Aelitai Veipai un sporta organizatoram Edijam Bērziņam par uzņēmību un enerģiju sporta dzīves organizēšanā Stopiņu novadā.
 
Fotogalerija: https://stopini.lv/lv/galerijas/sporta-laureats-2018-507 

Stopiņu novada dome