Aktīvi sportojam arī vasarā

26/06/2019

Sākoties vasarai, maijā un jūnijā notika tradicionālie sporta dienas pasākumi Upeslejās, Sauriešos un Cekulē.

Līdz ar to, ka bija burvīgs, vasarīgs laiks pasākumi bija kupli apmeklēti un visos ciemos norisinājās vasaras sporta veidu sacensības – pludmales volejbolā, futbolā. Bērniem bija iespēja izklaidēties dažādās piepūšamajās atrakcijās. 

Sauriešos bērni piedalījās visu vecumu riteņbraukšanas sacensībās un finišā visi saņēma medaļas un dažādus saldos pārsteigumus. 

Cekulē mazie sportisti bija aktīvi dalībnieki bērnu krosā un  šajās sacensībās uzvarēja draudzība, visi bija priecīgi par iegūtajām medaļām un pārējām saldajām balviņām. 

Līčos sporta diena notiks rudens pusē. Upeslejās rudenī ļoti gaida bērnu riteņbraukšanas sacensības. Šis sacensības ir kļuvušas populāras, mazos riteņbraucējus vecāki ved arī no Rīgas. 

8.jūnijā Ulbrokā notika jau par tradīciju kļuvušais sporta pasākums - kross. Bija iespēja  piedalīties bērnu, 5 km un 10 km. distancēs. Tā kā šajā dienā āra temperatūra sasniedza   29°grādus visi dalībnieki tika aicināti rūpīgi izvērtēt savas spējas un sacensību laikā trasē bija organizēti ūdens punkti. Bērnu skrējiens noslēdzās ļoti emocionāli, bet spožās medaļas sniedza gandarījumu. Pasākums noslēdzās pozitīvās emocijās ar solījumu - dalībai rudens krosā.

Paldies visiem iedzīvotājiem par aktīvu dalību sporta pasākumos. Aicinām visus 13. jūlijā uz Sporta dienu Ulbrokā. 

Aelita Veipa
Ulbrokas sporta kompleksa direktore