5.maijā, iespējams, noskaidros Latvijas čempiones handbolā

02/05/2012

Pirmajā fināla spēlē, kura norisinājās 29.aprīlī ASK sporta hallē, uzvaru ar minimālu vārtu pārsvaru 28:27, izcīnīja mūsu Stopiņu NHK sieviešu handbola komanda, kuras pārspēja savas sīvākās konkurentes LSPA studentes.

Spēles sākums bija ļoti līdzīgs un ne tik rezultatīvs, kā ierasts citās Latvijas čempionāta spēlēs, taču pārākas pirmajā puslaikā bija mūsu dāmas, kuras ar rezultātu 16:13 izvirzījās vadībā puslaika beigās.

Otrais puslaiks nedaudz veiksmīgāks pretiniecēm, mūsu komandas kļūdas uzbrukumā, ļāva pretiniecēm īstenot ātros uzbrukumus un izlīdzināt rezultātu, neilgi pirms spēles beigām, rezultāts uz tablo neizšķirts. Taču Stopiņu NHK komanda turpināja spēlēt savu spēli, to arī pierāda spēles pēdējās sekundes, lieliska Ivitas Asares piespēle Lanai Nikolajevai līnijā un viņa nekļūdās, divas sekundes līdz spēles beigām Lana Nikolajeva izvirza Stopiņu NHK komandu vadībā , tā ir uzvara. Jāpiemin, ka lieliski vārtos spēlēja abu komandu vārtsardzes Velta Vuškāne Stopiņu NHK un Lita Lisovska LSPA, kuras tika atzītas arī par mača labākajām spēlētājam.

Rezultatīvākās spēlētājas šajā spēle Ivita Asare, kura guva 9 vārtus, Lana Nikolajeva un Elita Ekkerte bija precīzas 6 reizes, pretiniecēm rezultatīvi spēlēja Agrita Nardiševa, kura guva 7 vārtus.