Par pārtikas produktu piegādes iespējām uz mājām Stopiņu novadā

27/03/2020

Dalāmies ar informāciju par uzņēmumiem, kas piedāvā pārtikas produktu piegādi uz mājām Stopiņu novada iedzīvotājiem.

  • Veikali "Lats" Upeslejas un "Lats" Līči piedāvā preču piegādi uz mājām. Preču pasūtīšana pa telefoniem 26510568, 29427994, vai pa e-pastu: mv-orhideja@inbox.lv. Lūdzam norādīt savu telefona numuru turpmākai saziņai.
  • SIA BR Services ir atvēris piegādes pakalpojumu ietverot Rīgai pieguļošajās pašvaldības, tai skaitā Ulbrokai, Līčiem, Upeslejām utt.. Uz Stopiņu novadu plānots doties otrdienās. Informācija par piegādēm atrodama te: shopme.lv/piegade/ Galvenokārt sortimentā ir veikalā pieejamie pārtikas un nepārtikas produkti, mājdzīvnieku barība. 
  • SIA “Latvijas Pārtikas ražotājs” piedāvā pašu rūpnieciski ražotu svaigās kulinārijas produkciju — salātus, pankūkas, sviestmaizes, zupas, otros ēdienus un citus svaigās kulinārijas izstrādājumus. Jūsu sakomplektētās brokastis, pusdienas vai vakariņas piegādāsim uz jūsu dzīvesvietu vai biroju. Produkti tiek iepakoti drošos, no apkartējās vides izolētos traukos, kas atbilst starptautiskam pārtikas nekaitīguma standartam. Minimālā pasūtījuma summa bezmaksas piegādei ir 35 EUR. Par visu sīkāk vari uzzināt rakstot arturs.knope@latpartika.lv vai zvanot +371 20227426, papildus: www.latvijaslabumi.lv

Aicinām uzņēmumus, kas piedāvā līdzīgus pakalpojumus Stopiņu novada iedzīvotājiem, sūtīt informāciju uz e-pastu: novada.dome@stopini.lv , lai varam pievienot Jūs pakalpojumu sniedzēju sarakstam.

Informāciju sagatavoja:
Stopiņu novada dome