Nūjošanas nodarbības Ulbrokas dienas centrā notiek 2 reizes nedēļā

02/10/2019

Katru otrdienu un ceturtdienu dienas centrs “Ulbroka” piedāvā piedalīties nūjošanas nodarbībās. Dienas centrā pieejami 12 nūju pāri, kas ir pielāgojami katram individuāli, un var doties gandrīz divu stundu ilgā, aktīvā pastaigā pa Ulbrokas apkārtnes mežiem. 

Daba ir skaista jebkurā gadalaikā, bet rudens ir īpašs ar zeltītajiem lapu toņiem, brūnajām un sarkanajām sēņu cepurītēm, un jau čaukstošajām lapām zem kājām. Aktīvs solis, vingrojumu pauzes ik pēc noteikta ceļa gabala, elpošanas vingrinājumi, un aptuveni 7 kilometri pa meža takām un ceļiem ir paskrējuši nemanot. 

Aicinām ikvienu izbaudīt aktīvu, uzmundrinošu un veselīgu pastaigu, nodarbības notiek otrdienās un ceturtdienās no plkst. 12.00, tikšanās un nūju saņemšana Ulbrokas dienas centrā, Institūta ielā 1, Ulbrokā. 12. oktobrī dienas centra "Ulbroka" un dienas centra "Līči" aktīvie nūjotāji dosies ikgadējā nūjošanas ekskursijā uz Siguldu.

Nūjošanas nodarbības notiek arī dienas centrā "Līči" - sestdienās, plkst.11.00-13.00; dienas centrā "Upeslejas" - piektdienās plkst. 12.00.

Otrdienas nūjošanas nodarbība un skaistie rudens skati fotogalerijā apskatāmi ŠEIT.

I.Skrastiņa
Stopiņu novada dome
Sabiedrisko attiecību speciāliste