• Sākums
  • /
  • JAUNUMI
  • /
  • Projekti
  • /
  • Pašvaldības finansēto projektu ietvaros, tapis ziedu topiārijs – Stopiņu novada ģerbonis

Pašvaldības finansēto projektu ietvaros, tapis ziedu topiārijs – Stopiņu novada ģerbonis

16/08/2013

 ziedu topirajs novada gerbonis 082013.JPG
 No kreisās: Uldis Osis, Kaspars Aizups

Stopiņu novada pašvaldība topiārijam pasūtīja ģerbonī attēlotās trīs zvaigznes, ko izgatavoja  mūsu novada teritorijā strādājošais uzņēmums SIA „Fenikss-Ko”, Ulda Oša vadībā.

2013.gada 15.augustā pie iebraukšanas Ulbrokā, Piķurgas upes krastā ir uzstādīts ziedu topiārijs – Stopiņu novada ģerbonis, kas ir jauna rota mūsu novadam. Ziedošs ģerbonis rotās novadu arī turpmākos gadus.

Paldies Kasparam Aizupam par  ideju un projekta realizāciju. Aicinām iedzīvotājus iesniegt idejas Stopiņu novada projektu konkursā un realizēt tās!

Stopiņu novada pašvaldība jau 3 gadus katru pavasari izsludina pašvaldības finansēto projektu konkursu, finansējums vienam projektam ir 300 Ls. Katru gadu tiek atbalstīti un realizēti vairāk kā 10 projekti. Ar realizētajiem projektiem var iepazīties: http://www.stopini.lv/public/33393.html

Stopiņu novada pašvaldība