• Sākums
 • /
 • JAUNUMI
 • /
 • Projekti
 • /
 • Lidojoši objekti, visurgājējs ezerā un viesi no ASV? Iespējams tikai Stopiņu novadā

Lidojoši objekti, visurgājējs ezerā un viesi no ASV? Iespējams tikai Stopiņu novadā

29/07/2020

Šī gada 25.jūlijā pasākuma organizācija REĀLSPIEDZĪVOJUMS ar Sandiju Krastiņu priekšgalā rīkoja ikgadējo “Stopiņu novada Sporta dienu 2020”. Pasākuma mērķis bija veicināt Stopiņu novada iedzīvotāju veselību ar fiziskām aktivitātēm, kā arī veikt slimību profilakses pasākumus ar speciālistu palīdzību. Dalība pasākumā bija bezmaksas, kur kopumā Sporta dienu apmeklēja 300 dalībnieki. Šogad pasākums izcēlās ar ievērojamu balvu fondu, kur galvenā balva bija izbrauciens ar jahtu 6 personām. Organizatori parūpējās par to, lai Sporta diena tiktu organizēta saskaņā ar MK noteikumiem Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid -19 infekcijas izplatības ierobežošanai”.

Stopiņu novada Sporta dienas atklāšana sākās plkst.: 10:00, ar savu klātbūtni un uzrunu organizētājus un dalībniekus pagodināja Stopiņu novada domes priekšsēdētāja Vita Paulāne un Stopiņu novada domes priekšsēdētājas vietnieks Ainārs Valčulens. Pēc uzrunas savu meistarklasi breakdance priekšnesumā demonstrēja Baltijas čempioni un Olimpisko spēļu dalībnieki, kā arī Extreme dance school audzēkņi Ingas Čeres pavadībā. Noslēdzoties atklāšanai dalībnieki varēja ielekt sacensību disciplīnās. Dalībniekiem tika nodrošināts bezmaksas ūdens, kā arī dezinfekcijas līdzekļi, katrā disciplīnā/atrakcijā, arī viss inventārs tika dezinficēts pirms un pēc tā lietošanas. Pasākuma laikā notika vēl dažādi priekšnesumi un paraugdemonstrējumi. Viens no harizmātiskākajiem viesiem bija ASV olimpietis, vairākkārtējs čempions Buddy Lee, kurš sniedza paraugdemonstrējumus lēkšanā ar lecamauklu. Ar savu klātbūtni pagodināja arī 19.kaujas nodrošinājuma bataljona zemessargi, kuri sniedza paraugdemonstrējumus ar BV – 206 ķēžu visurgājēja izbraucienu pa ezeru, ieročiem un ekipējumu, izvizināja gribētājus ar riteņu motocikliem, tā pat arī ļāva apskatīt un izbraukt ar Bagiju. Mēmo šovu (par tēmu “Sports”) un daudz prieka bērniem sagādāja animatore, kura nodarbināja mazos ar dažādām rotaļām, spēlēm un piepūšamajām atrakcijām. Paralēli visām aktivitātēm cilvēkiem bija iespēja profilaktiski pārbaudīt/novērtēt savu veselības stāvokli pie sertificētiem specialistiem. Konsultācijas sniedza – fizioterapēte Vija Tračuma un uztura speciāliste Juta Golubola. Pasākuma odziņa – tuvojoties vakaram no plkst. 16:30 līdz 17:00 visiem bija iespēja apmeklēt Putu Ballīti, varēja novērot apmeklētāju ilgas pēc sabiedriskiem pasākumiem.

Pasākuma apbalvošanā kopā tika izsniegtas 156 medaļas, 24 arbūzi, komandu 1.vietām un kopvērtējuma uzvarētājiem 11 kausi. Sīvā konkurencē galveno balvu izcīnīja komanda “Vecāķi” (Danils Mikuļins, Paula Kukša, Mareks Beluga, Didzis Lāčgalvis) – izbraucienu ar jahtu 6 personām un kreatīvāko video konkursā divus ielūgumus uz Wellness oasis / Hotel Jūrmala SPA ieguva Zanda Eglīte.

Kopumā REĀLSPIEDZĪVOJUMS komanda deva iespēju dalībniekiem sevi pierādīt 18 disciplīnās (minifutbols, ielas florbols, pludmales volejbols, desu vilkšana, novuss, dambrete, šaušana ar pneimatisko ieroci, zemessardzes orientēšanās izaicinājuma trase, spiešana guļus no krūtīm, naskais kastes kāpējs, zemessargu spēka konkurss- artilērijas lādiņa noturēšana taisnās rokās, lāzertaga stafete, skeitbord paraugdemonstrējumi, plosta konstruēšana, gladiatoru cīņas, basketbola trīspunktu metieni, lecamauklas sacensības un lidojuša kartupeļa satriekšana gaisā ar zobenu), kā arī gūt papildus pozitīvas emocijas 5 aktivitātēs (aktivitātes ar SUP dēļiem, ūdensbumbu atrakcijas, ģimenes jautrā stafete, piepūšamās atrakcijas bērniem, animators bērniem ar vēl piecām aktivitātēm).

Ja patika pasākums, iesniedz atsauksmes, foto/video šeit:

Sporta dienas organizatori izsaka lielu pateicību pasākuma atbalstītājiem un sadarbības partneriem: Stopiņu novada Domei un 19. kaujas nodrošinājuma bataljona zemessargiem, Ulbrokas sporta centram.

Stopiņu novada Sporta dienā 2020 godalgotas vietas ieguva:

Minifutbols:

 1. Lana ceļš
 2. FC FC
 3. Gāzēts kefīrs

Florbols:

 1. Jusītis
 2. Čaiņiks
 3. KKPD

Volejbols:

 1. Lieliskais četrinieks
 2. Vecāķi
 3. Tīri tā neko

Desu vilkšanas sacensības bērnu grupā:

 1. Bumbulīši
 2. GB
 3. Cepumi.com

Desu vilkšanas sacensības pieaugušajiem:

 1. Rajona izlase
 2. Pierdieņi
 3. Jusīši

Novusa turnīrs:

 1. Baiba Miglāne
 2. Sandris Vīksne
 3. Kristians Sprikuts

Dambretes turnīrs jauniešiem:

 1. Emīls Bebris
 2. Ernests Eglītis
 3. Kārlis Čapiņš

Dambretes turnīrs:

 1. Valdis Šteins
 2. Sandis Kazaks
 3. Jānis Indriķis

Šaušana:

 1. Anastasija Okoņečņikova
 2. Kristiāns Sprikuts
 3. Andris Krūmiņš

Kastēs kāpšana:

 1. Liene - Kristiāns
 2. Oskars - Artūrs
 3. Oskars - Arta

Lidojušā kartupeļa šķelšana:

 1. Tomass Fiļipovs
 2. Edens Čepulis
 3. Liene Glaudāne

Basketbola 3 Punktu metienu konkurss sievites:

 1. Paula Kukša
 2. Jana Mamedova
 3. Darija Rumjanceva

Basketbola 3 punktu metienu konkurss vīriešiem:

 1. Edgars Aseris
 2. Uģis Skuja
 3. Sandis Senkāns

Lādiņa turēšana sievietēm:

 1. Zane Burdasiņa
 2. Darija Rumjanceva
 3. Elmīra Grīva

Lādiņa turēšana vīriešiem:

 1. Sandis Otot
 2. Didzis Lāčgalvis
 3. Mareks Beluga

20kg Stieņa spiešana guļus sievietēm:

 1. Zane Matuļone - 45x
 2. Santa Krūmiņa – 42x
 3. Liene Glaudāne – 41x

50kg svara Stieņa spiešana guļus vīrieši:

 1. Mareks Beluga - 52x
 2. Sandis Gedominskis - 50x
 3. Didzis Lāčgalvis - 39x

Gladiatoru cīņas sievietēm:

 1. Inta Vasiļevska
 2. Angelika Popuga
 3. Laura Dvinska

Gladiatoru cīņas vīriešiem:

 1. Edmunds Gaiduks
 2. Kristiāns Petrovs
 3. Mareks Beluga

ZS – RP orientēšanās stafete

 1. Stabulīši
 2. Kokosi
 3. Ulbrokas boti

Ģimeņu stafete:

 1. Play
 2. Kraģi
 3. Fiksiki

Komandas plosta konstruēšana:

 1. Vecāķi
 2. Kraģi
 3. Fiksiki

Pasākuma video un foto skaties šeit un šeit

Skaties mūsu realizētos projektus un seko tuvākajiem BEZMAKSAS pasākumiem: www.realspiedzivojums.lv

Stopiņu novada SPORTA DIENA 25.07.2020. Ulbrokā, pie ezera
SPORTA DIENAS 2020.gada 25.jūlijā ORGANIZĒŠANU PROJEKTA “STOPIŅU NOVADA IEDZĪVOTĀJU VESELĪBAS VEICINĀŠANA UN SLIMĪBU PROFILAKSES PASĀKUMI” NR. 9.2.4.2./16/I/014, IETVAROS.

Preses relīzi sagatavoja Ieva Romaško, tel.nr. +37129237812