Atvēliet laiku sarunām

31/10/2011

Lektorēm bija ko teikt un dot, tāpat arī dalībniekiem. Katru nedēļu tiekoties uzzinājām daudz jauna un atcerējāmies sen aizmirsto vienkāršo patiesību. Runājot un uzklausot mēs katrs varam gan dot, gan saņemt, jautājums ir par to – vai un kā mēs runājam, vai un kā mēs klausāmies. Klausāmies, bet vai sadzirdam? Semināru laikā sapratu, ka ir ļoti svarīgi sadzirdēt to, ko man saka. Tad man nebūs lieku jautājumu, pārpratumu, dusmu un konfliktu. Es būšu daudz apmierinātāka un laimīgāka. Mani māca katra jauna diena, katra situācija un katrs sastaptais cilvēks.

Mēs satikāmies ļoti dažādi cilvēki un kļuvām par domubiedriem. Sapratām, ka ar savām domām neesam vieni uz šīs pasaules. To apstiprināja arī Mazais Princis, stāstot par to, kā viņš dzīvo šodien.

Pēdējā seminārā izskanēja šāda atziņa: „Katra diena mums ir kā dāvana. Katru dienu tu saņem ļoti daudz dāvanu – tās ir iesaiņotas saules, lietus, vēja, krāsainu rudens lapu un rasas pilienu maisiņos. Ieraugi un saņem savu dāvanu!”

Es gribu izteikt patiesi sirsnīgu pateicību Stopiņu novada vadībai un projektu vērtēšanas komisijai, kas atbalstīja šo projektu, lektorēm, kas piekrita man līdzdarboties un visiem dalībniekiem – jūs katrs devāt mums ļoti, ļoti daudz. Lai ir vairāk labo darbu un katru dienu izdodas saņemt vismaz vienu dāvanu!

Inese Skrastiņa

2011.gada oktobrī