Stopiņu novada vecākajam iedzīvotājam Jānim Apīnim – 102 gadi

13/11/2019

2019.gada 12.novembrī mūsu novadnieks un ilggadējais Ulbrokas iedzīvotājs Jānis Apīnis svinēja savu 102.dzimšanas dienu. Novada domes vārdā jubilāru sveikt bija ieradušies domes priekšsēdētāja Vita Paulāne, vietnieks Ainārs Vaičulens un sociālā dienesta vadītāja Ilma Lāčgalve. Gaviļnieks sagaidīja ciemiņus savā namā svētku noskaņojumā, kā allaž smaidīgs un pozitīvs.  

 

Klātesošos sveicējus ļoti aizkustināja Jāņa Apīņa dzimšanas dienas uzruna, kuru atļausimies citēt, arī kā apsveikumu mūsu Latvijai un mūsu cilvēkiem valsts dzimšanas dienā: “Es šodien esmu priecīgs, ka tomēr dzīve ir skaista.  Nevar teikt, ka slikta. Ir grūti brīži kādreiz, bet vajag pasmaidīt. Un visam pāri, lai būtu mīlestība, jo mīlestība ir tā, kas notur visas pasaules pamatus. Īstu mīlestību ieaudzināt var no bērnības, tad, kad mazi bērniņi, varbūt jau mātes miesās, dzirdēs mīļus vārdus un turpinot bērniņam augt un attīstīties ģimenē dzirdēs to pašu - vairāk mīlestības būs visapkārt, jo patrioti aug mīlestībā. Patriots ir tas, kam ikdiena mijās caur mīlestību. Kas ir valsts? Valsts ir ģimene! Ja viņš mīlēs savu māsiņu, savu brālīti, savus tuvākos, tad viņš mīlēs valsti un cieši turēs karogu savā rokā, lai tas plīvotu mūžīgi! Paldies!”


No kreisās: Jānis Dvēselīte, bijušais kolēģis; Vita Paulāne, domes priekšsēdētāja; Jānis Apīnis; Ilma Lāčgalve, Sociālā dienesta vadītāja; Lija Dvēselīte, bijusī kolēģe; otrā rindā Māra Zebauere, Politiski represēto biedrības vadītāja; Ainārs Vaičulens, domes priekšsēdētājas vietnieks.

Sirsnīgi sveicam mūsu gaviļnieku – Jāni Apīni 102 gadu dzīves jubilejā! Vēlam spēku, veselību, neiztrūkstošu dziesmas mīlestību un dzīvesprieku ikdienā! Paldies par jauko uzņemšanu, skaistajiem vārdiem un dziesmām, Latvijas un novada patriotismu sarunās. 

“Daudz baltu dieniņu, Laimiņa dodi,
Diženi raženi dzīvojoti!”

Stopiņu novada dome