Sestdien, 25.augustā, godināsim Stopiņu novada Goda pilsoņus

23/08/2012

Šogad, Stopiņu novada 125.gadskārtas gadā, esam uzsākuši skaistu tradīciju - "Stopiņu novada Goda pilsonis" atzinības piešķiršanu.

Tā ir augstākā Stopiņu pašvaldības atzinība, ko piešķir par sevišķiem nopelniem Stopiņu novada labā fiziskām personām, kas var izpausties valsts, pašvaldības, sabiedriskajā, kultūras, izglītības, zinātnes vai saimnieciskajā un citā darbā. Par nopelniem uzskatāms gan izcils darbs, gan ilgstoša, priekšzīmīga un panākumiem bagāta darbība. Atzinību “Stopiņu novada Goda pilsonis” var piešķirt ne tikai Stopiņu novada iedzīvotājiem, bet arī Latvijas un ārvalstu personām. Kandidātus „Stopiņu novada Goda pilsonis” atzinībai var izvirzīt ne mazāk kā 5 iedzīvotāji, domes deputāti, domes komitejas, komisijas un Stopiņu novadā reģistrētās juridiskās personas, valsts un pašvaldību institūcijas.

Iedzīvotāji, Stopiņu novada domes deputāti un novada uzņēmumi Atzinībai ir pieteikuši 13 kandidātus, kurus godināsim sestdien, 25.augustā plkst.20:00, svētku lielkoncerta laikā Līgo parkā.

"Stopiņu novada Goda pilsonis" 2012.gadā:

Ilmārs Alberts Lūsis

Jānis Pumpurs

Jānis Leimans

Dainis Viesturs

Anna Logacka

Biruta Zvaigznīte

Uldis Sterģis

Vēsma Strautmane

Guna Dēliņa

Māra Zebauere

Baiba Kurzemniece

Lelde Sturme

Māra Ķimeniece

Stopiņu novada pašvaldība