Pasniegtas sudraba karotītes pirmajā pusgadā jaundzimušajiem Stopiņu novadā

06/08/2018

Latvijas simtgades gadā esam sarūpējuši dāvanu Stopiņu novada jaundzimušajiem – sudraba karotītes ar Latvijas simtgades un Stopiņu novada logo.

Stopiņu novada domes priekšsēdētāja Vita Paulāne un Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Sandra Graudiņa ar sirsnīgiem apsveikuma vārdiem sveica jaundzimušos un viņu vecākus, pasniedzot sudraba karotītes. Jaunie vecāki īpaši gatavojušies šai dienai, jo katrs bērniņš bija saposts – meitenītes skaistās “princešu” kleitās, un puiši greznos tērpos, tas viss radīja svinīgu un priekpilnu noskaņu. Prieks arī par līdzi atnākušajiem brāļiem un māsām, omām un opīšiem. Ir redzams, ka svētkus mūsu ģimenes svin kopā un rada neatkārtojamu ģimenes mīlestības stipruma sajūtu.

Muzikālu sveicienu pasākumā dāvāja solists, Stopiņu novada Goda Pilsonis Daumants Kalniņš un ģitārspēles virtuozs Kaspars Zemītis. Šūpuļdziesmas un tautā iemīļotas melodijas ģitāras stīgu pavadījumā caurvija pasākuma īpašo gaisotni.

Vecāki un bērniņi, kuri nevarēja būt klāt 4. augustā, bet jūsu bērniņš ir dzimis laika periodā no 2018. gada 1. janvāra līdz 30. jūnijam, ir aicināti sudraba karotītes saņemt Dzimtsarakstu nodaļā. Šā gada pirmajā pusgadā Stopiņu novadā piedzimuši 86 bērni.

2018. gada otrajā pusgadā jaundzimušajiem svinīgais pasākums sudraba karotīšu pasniegšanai notiks 2019. gada februārī.