Līdz 8.augustam vēl var pieteikt bērnus Bērnības svētkiem

05/08/2013

Bērnība ir īpašs posms katra cilvēka mūžā. Bērnībā katra diena ir brīnumu un pārsteigumu pilna, jo bērns atrod savu pasaulīti ikkatrā mazā lietiņā un, saliekot tās kopā, veidojas lielā pasaule.

Bērnības zeme ir brīnumu un pasaku zeme, kurā bērns ir pasargāts no visa ļaunā māmiņas un tētiņa glāsta apskāvienā. Lai  bērns izaugtu labsirdīgs, līdzcietīgs un drosmīgs, vajag daudz mīlestības un sirdsgudrības, tāpēc vecāki lūdz talkā krustmāti un krusttēvu – cilvēkus, kuriem svarīgos brīžos var uzticēt visdārgāko – savu bērnu. Jo stiprāka ir mūsu ģimene un dzimta, jo laimīgāki tajā aug bērni.

Bērnības svētki neaizstāj kristības. Katra ģimene savu bērniņu kristī pēc savas ticības un pārliecības, bieži vien pavisam maziņu un savā ģimenes lokā. Bērnības svētki ir svētki pašam bērnam, kurus viņš jau apzinās un spēj priecāties līdzi. Tie ir arī publisks apliecinājums kūmu solījumam.

Ja neesat vēl pieteikušies, to var paspēt izdarīt līdz ceturtdienai, 8.augustam pa tālruņiem 67910564, 67910518, vai personīgi Stopiņu novada domes Dzimtsarakstu nodaļā, vai pie Stopiņu novada domes sekretāres. E-pasts: novada.dome@stopini.lv.

Piesakoties jāsniedz šāda informācija:
- bērna vārds, uzvārds;
- krustvecāku vārds, uzvārds;
- vecāku dzīves vietas adrese, tālruņa numurs.

Lai jauki un mīļi svētki!

Stopiņu novada dome