Jānis Pumpurs saņēmis Valsts augstāko apbalvojumu – Atzinības krustu

21/11/2019

2019. gada 18.novembrī Rīgas pilī Valsts prezidents Egils Levits pasniedza Valsts augstākos apbalvojumus. Par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā ar Atzinības krustu apbalvots ilggadējais Stopiņu novada domes priekšsēdētājs, pašvaldību darbinieks Jānis Pumpurs. 

Jānis Pumpurs Stopiņu pagasta domē darbu sāka 1994. gadā, pēc pašvaldību vēlēšanām, kad tika ievēlēts par domes deputātu, bet no 2001.-2017.gadam bija Stopiņu novada domes priekšsēdētājs. Deviņdesmitie gadi Latvijai un pašvaldībām nebija viegli, nācās saskarties ar ļoti daudzām problēmām, un veidot pašvaldību pārvaldes sistēmu pēc jauniem principiem. Šajos 16 gados, kurus Jānis Pumpurs pavadījis priekšsēdētāja amatā, Stopiņu novads ir attīstījies ļoti strauji, būtiski pieaudzis iedzīvotāju skaits, paplašinātas skolas un bērnudārzi, izveidojušies jauni ciemati un attīstījušies jauni uzņēmumi. 

Kopā 23 pašvaldībā nostrādātajos darba gados - gan deputāta, gan priekšsēdētāja vietnieka, gan priekšsēdētāja amatā, Jānis Pumpurs savus pienākumus ir veicis ar sirdsatdevi, profesionāli un atbildīgi.

Apsveicam mūsu ilggadējo priekšsēdētāju Jāni Pumpuru ar augsto valsts apbalvojumu!

Stopiņu novada dome

Atzinības krusts (Croix de la reconnaissance) dibināts 1710.gadā un atjaunots ar Valsts apbalvojumu likumu 2004.gadā.  Atzinības krusta devīze ir Pour les honnêtes gens - Godaprāta ļaudīm.