Ēnu dienā Stopiņu novada iestādēs pieprasītākā profesija – Pašvaldības policists

12/02/2020

12. februārī, Ēnu dienā, Stopiņu novadā lielākais pieprasījums bija Pašvaldības policista profesijai, Ēnotāji izvēlējās arī projektu vadītāja, arhitekta, ainavu arhitekta, klientu apkalpošanas speciālista, jaunatnes lietu speciālista un bibliotekāra specialitātes.

7 skolēni izvēlējās ēnot Pašvaldības policista profesiju un savās pieteikuma anketās skolēni rakstīja, ka savu nākotni vēlas saistīt ar jurista vai policista profesiju, un tāpēc izmanto Ēnu dienas sniegtās iespējas iepazīt šo profesiju klātienē. Stopiņu novada Pašvaldības policijas darbinieki iepazīstināja skolēnus ar darbu iecirknī, izrādīja pašvaldības policijas dienesta automašīnas ar visām iespējām, un kopīgi devās reidā pa novada teritoriju. 

Iespēja piedalīties ikdienas darba gaitās bija arī pārējiem Ēnotājiem. Arhitekta un ainavu arhitekta Ēnotāji kopā ar speciālistēm devās uz nesen izveidotajiem objektiem novadā. Projektu vadītāja iepazīstināja savas Ēnotājas ar nopietno un apjomīgo darbu, ko prasa sagatavošanās projekta pieteikuma rakstīšanai un izrādīja projektu ietvaros tapušos objektus novadā. Klientu apkalpošanas speciālistes Ēnotājas iepazina dokumentu sagatavošanas darbu, savukārt Sauriešu bibliotēkā Ēnotājas piedalījās bibliotēkas apmeklētāju apkalpošanā un palīdzēja izrotāt telpas Valentīn dienas noskaņās. Jaunatnes lietu speciālistes Ēnotājai bija iespēja piedalīties plānotajās tikšanās ar sadarbības partneriem un apmeklēt dažādas iestādes.

Aptaujājot skolēnus, viņi atzina, ka ir bijis interesanti un uzzinājuši daudz ko jaunu.

Paldies visiem skolēniem, kuri piedalījās Ēnu dienā un klātienē iepazina dažādās profesijas.

Fotogalerija: https://stopini.lv/lv/galerijas/enu-diena-2020-stopinu-novada-dome-562

 

Informāciju sagatavoja:
I.Skrastiņa
Stopiņu novada dome