Ģimeniskie svētki pavasarī!

02/05/2019

Sagaidīts košākais pavasara mēnesis ar baltām ziedu kupenām ievu zaros, pirmajām zeltainajām pienenēm, silto saules gaismu, putnu skanīgajām dziesmām un zilajām debesīm. Viss tik spēcīgs un īsts! Un šajā pilnbriedā svinēsim skaistus ģimeniskus svētkus – Mātes dienu 12. maijā un Ģimenes dienu 15. maijā. Šie svētki liek mums brīdi aizdomāties par patiesām vērtībām – ģimeni, kā pašu svarīgāko pamatu ikviena cilvēka dzīvē.

Jācer, ka 12. maija rīts ikvienu māmiņu pamodinās jautras bērnu čalas, kafijas smarža un ievziedu pušķis vāzē. Vai varbūt tā būs jaukākā telefonsaruna saklausot mammas mīļo balsi? Tas ātrais dzīves skrējiens, lai liek mums nedaudz piebremzēt un pabūt visiem kopā ar saviem mīļajiem, tuvajiem. Lai kopā būšana mums dod spēku un atbalstu dažādās dzīves situācijās.

Un pabūt kopā, 15. maijā dienas centra Līči pagalmā, aicina Stopiņu novada daudzbērnu ģimeņu biedrība “Māra”, lai svinētu, atpūstos un baudītu šos jaukos ģimeniskos svētkus, jo īpaši šajā dienā daudz prieka sagādāsim bērniem. Svētku programmā būs piepūšamās atrakcijas, radošās darbnīcas, jau par tradīciju kļuvusi – uz ugunskura gatavota zupa un citas dažādas spēles.

Biedrības “Māra”  vārdā vēlamies pateikties novadniekiem, stiprai un sirsnīgai ģimenei – Līgai un Arnim Vērzemniekiem par brīnišķīgo iespēju apmeklēt Dailes teātra izrādi “Niķa un Riķa stiķi” 12 ģimenēm ar bērniem, kopumā 35 teātra apmeklētāji. Arī šī sadarbība nu jau kļuvusi par tradīciju, jo šādu iespēju – daudzbērnu ģimenēm apmeklēt kultūras pasākumu kopā visai ģimenei, Vērzemnieku ģimene dāvā mūsu biedrībai jau trešo gadu.

Lai piepildīti svētki visām mūsu novada ģimenēm šajā skaistajā pavasara mēnesī! Vēl Stopiņu novada daudzbērnu ģimeņu biedrība “Māra” un uz tikšanos 15. maijā Līčos!

Stopiņu novada daudzbērnu ģimeņu biedrības “ Māra” valdes locekle Anda Višķere