PA ''Saimnieks'' informē par plānotajām izmaiņām rēķinu izsūtīšanā

13/06/2018

Informējam, ka Stopiņu novada p/a “Saimnieks” (turpmāk – Aģentūra) iesniegs Stopiņu novada domes tarifu komisijā maksas pakalpojuma “rēķinu drukāšana un izsūtīšana” projektu, kas noteiks, ka turpmāk drukāta rēķina saņemšana būs maksas pakalpojums. Šādas izmaiņas ir pamatotas ar Eiropas Savienības Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kas reglamentē personas datu apstrādi.

No 2018. gada jūlija rēķini tiks izsūtīti papīra formā ar pasta starpniecību, un ikmēneša rēķinos tiks iekļauta maksa par rēķinu drukāšanu un izsūtīšanu izmaksu atmaksu no maksas pakalpojuma spēkā stāšanās dienas.

Paredzēts slēgt ārpakalpojuma līgumu par rēķinu drukāšanu un nosūtīšanu.

Tarifu projekts paredz, ka maksa par rēķinu drukāšanu būs 0.04 EUR bez PVN, papildus tiks iekļauta maksa par rēķinu izsūtīšanu, atbilstoši VAS Latvijas Pasts sniegto pakalpojumu tarifiem (vidēji 0.50 EUR).

Rēķinu bez maksas var saņemt uz personas norādīto elektronisko pasta adresi. Klientiem, kuri turpmāk vēlas saņemt rēķinu elektroniskajā pastā, ir jāatjauno savi elektroniskā pasta dati piesakot to rakstot iesniegumu (Iesniegums). Iesniegumu Aģentūrai varat iesniegt sekojošos veidos: ar pasta starpniecību vai personīgi iesniedzot rakstisko iesniegumu; e-pastā, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu.

PA "Saimnieks"