Novada dienas centri tikās spēlē par Latviju

27/11/2019

Jau otro gadu Valsts svētku laikā novada dienas centri organizē “Latvijas spēli”, kurā draudzīgā sacensībā tiekas piecu dienas centru komandu pārstāvji, stiprinot savas zināšanas par Latviju un savu novadu un piedzīvojot kopā būšanas prieku.

Šogad spēlē bija seši uzdevumi: viktorīna “Izzini Latviju!”, ģeogrāfijas spēle “Atrodi Latviju!”, dziesmu spēle “Saklausi Latviju!”, garšas spēle “Izgaršo Latviju!”, Latvijā audzēto produktu atpazīšanas spēle “Satausti Latviju!” un novada fotogrāfiju spēle “Saliec Latviju!”.

Pasākuma tehniski organizatoriskos darbus, muzikālo noformējumu, kā arī spēles vadīšanu šogad veica novada jaunieši. Savukārt spēles komandas pārstāvēja dažāda vecuma dienas centru apmeklētāji.

Sirsnīgā gaisotnē tika izspēlētas spēles, izdziedātas latviešu dziesmas un arī noskaidroti uzvarētāji. Šogad nedaudz veiksmīgāk par citiem veicās Sauriešu un Līču komandām, kopvērtējumā iegūstot vienādu punktu skaitu un draudzīgi dalot uz pusēm galveno balvu – Getliņi Eko dārzeņu grozu.

Paldies dalībniekiem, atbalstītājiem, plānošanas un izpildes komandai, paldies Stopiņu novada domei, Getliņi Eko, veikalam “Top”, konditorejai “Anada”!

Uz tikšanos “Latvijas spēlē” nākamgad!

Video: https://www.youtube.com/watch?v=T3m0PYHbgws

Fotogalerija: https://stopini.lv/lv/galerijas/dienas-centri-otro-gadu-tikas-latvijas-spele-543

Zanda Pelše,
Dienas centra “Līči” vadītāja