Jauktais koris ''Ulbroka'' jauno sezonu atklāj kora nometnē

02/09/2019

Jauktais koris “Ulbroka” 2019./2020. gada sezonu iesācis ar jaunu tradīciju - kora pirmo nometni, kurā trīs siltas, vasarīgas dienas laikā no 16. līdz 18. augustam dziedātāji pavadīja Latgalē, pie Rāznas ezera. 

Sezonu esam iesākuši ar vairākiem produktīviem mēģinājumiem, kuru laikā esam sākuši apgūt jauno repertuāru, kas sastāv gan no tautasdziesmām, gan arī no garīgās mūzikas. Tādā veidā esam sākuši gatavoties koncertiem un citiem pasākumiem, kas gaidāmi jaunajā sezonā.

Tomēr nometnē laiku pavadījām ne tikai ar skanīgu dziedāšanu mēģinājumos, bet arī ar dažādām citām aktivitātēm. Katru rītu iesākām kopīgi vingrojot, tādējādi uzņemot enerģiju un pozitīvas emocijas visai dienai, kopīgi gatavojām maltītes, kā arī kārtīgi atpūtāmies pie ezera, peldoties un sauļojoties. Taču vissvarīgākais - kopā sirsnīgi un jautri pavadījām laiku un viens otru labāk iepazinām. Nometnes noslēgumā devāmies interesantā ekskursijā uz Lūznavas muižu, kur gida pavadībā iepazinām muižu un tās parku, kā arī izmantojām iespēju apskatīt Latgales mākslinieku keramikas un stikla mākslas darbu izstādi.

Nometnē esam pavadījuši trīs neaizmirstamas dienas, kas piepildītas ar dziesmām, sarunām un smiekliem. Šajā laikā esam ieguvuši ļoti daudz pozitīvu emociju, lai ar prieku sāktu jaunu, skanīgu sezonu. Sakām lielu paldies visiem nometnes organizatoriem par šo pasākumu, kas vēl ilgi paliks mūsu atmiņās!

Būsim ļoti priecīgi, ja turpmāk šādus pasākumus varēsim pavadīt vēl kuplākā skaitā, tādēļ aicinām kora kolektīvam pievienoties arī jaunus dalībniekus! Iepriekš pieteikties pie mūsu kora māklinieciskā vadītāja Vitālija Stankeviča (tel. nr. 29895449).

Šīs sezonas pirmais mēģinājums norisināsies trešdien, 4.septembrī plkst. 18.30 Ulbrokas kultūras namā.

Uz tikšanos jaunajā sezonā!

 

Jauktā kora “Ulbroka” vārdā – 
Daniela Burkovska