Godu saimnieču un saimnieku laiks tuvojas – Annas un Jēkaba diena!

26/07/2019

Ir pieklusušas putnu balsis, gaiss smaržo pēc pilnbrieda un dienas, kaut gan paiet steigā - kā ierasts, kļūst jutekliski rāmākas. Darba ir daudz, ļoti daudz, tomēr jāizbrīvē laiks gardas maltītes pagatavošanai un pasniegšanai saviem mīļajiem. Katrā ģimenē vai  ikvienam indivīdam noteikti ir vis-vis gardākais ēdiens, ko gatavo biežāk kā citus un, ko nobaudod, nepaliek ne mazākās šaubu ēnas, ka „šis ir visgaršīgākais pasaulē!”. 

26. jūlija vakarā, pulkstens 18.30 aicinu dalīties savās saimnieces vai saimnieka prasmēs ANNAS DIENAS JEB SAIMNIEČU DIENAS pasākumā, kas noritēs jau sesto gadu Ulbrokas kultūras nama dārzā ar ļoti patīkamu atkalredzēšanos, ar jaunām vai senām receptēm, ar muzikālu pavadījumu, amatnieku tirdziņu un sirsnīgām sarunām.

Paverot pasākuma priekškaru, varu izstastīt, ka šogad kādi no iepriekšējo gadu godu žūrijas piedalīsies godu saimnieču konkursā, savukārt kāda no godu saimniecēm iejutīsies žūrijas jeb vērtētājas lomā, tā sacīt, apmainīsies vietām. Interesanti? Interesanti! Tāpēc, mīļie novadnieki, laipni aicināti piedalīties Annas dienas pasākumā!

Godājamā SAIMNIECE, neturi sveci zem pūra!

Jau trešo gadu Annai-saimniecei lūdzam pievienoties arī saimnieku – Jēkabu! Saimniek, gaidām Tevi!

Informācija un pieteikšanās;
Ingrīda Baode t.26439377
Inta  Kalniņa  t. 28642344