Stopiņu novada dienas centros viesojās kolēģi no Jelgavas novada

31/10/2018

Stopiņu novada dienas centros 25.oktobrī viesojās ciemiņi no Jelgavas novada: dalījās pieredzē kolēģi no Līvbērzes, Jaunsvirlaukas, Glūdas, Kalnciema, Valgundes, Lielplatones pagastiem, kā arī pārstāvji no Jelgavas novada domes. 

Iepazīstinājām ciemiņus ar mūsu novada pieciem dienas centriem, pastāstījām un parādījām ar ko nodarbojamies ikdienā, kādas aktivitātes notiek bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem, par projektiem, kas tiek realizēti novadā un dienas centros.

Aktivitāšu centru vadītājas pastāstīja, kā norit pasākumi Jelgavas pagastu aktivitāšu centros. Viesiem tika piedāvāta radošā darbnīca Ulbrokas dienas centrā, kur varēja no salvetēm un parafīna pagatavot skaistus ziedus. Pieredzes apmaiņa deva jaunu skatījumu gan mūsu dienas centru vadītājām, gan  viesiem.  

Viesi varēja  iepazīties ar augsti tehnoloģisku un videi draudzīgo atkritumu ekoloģiskas apsaimniekošanas uzņēmumu SIA “Getliņi EKO”.  Gids iepazīstināja ar poligona izveidošanas pirmsākumiem un līdz mūsdienām, kā attīstījās Getliņi, apskatījāmies kā lielajās siltumnīcās aug dzeltenie, tumši sarkanie tomāti un gurķi.   

 

Aija Šibajeva,
Sauriešu dienas centra vadītāja