Dienas centri tikās ''Latvijas spēlē''

27/11/2018

Latvijas lielie svētki ir nosvinēti – kopā ģimenēs, ar draugiem, kopā mums visiem esot dažādos svētku pasākumos novados un mūsu skaistajās pilsētās. Gaidot svētkus mūsu novada dienas centri vēlējās būt kopā svētku priekšvakarā, lai draudzīgā viktorīnā “Latvijas spēle” noskaidrotu zinošāko komandu par mūsu Latviju. 

Šai spēlei gatavojāmies visi kopā, bet satikāmies dienas centrā “Ulbroka” 10. novembra pēcpusdienā. Spēles dalībniekus un līdzjutējus sagaidīja sarkanbaltsarkanu sirsniņu ceļš, ko cītīgi gatavoja dienas centra “Ulbroka” apmeklētāji, dāvājot savu veikumu Latvijai svētkos.

Spēli uzsāka piecas komandas – Ulbroka, Līči, Cekule, Upeslejas, Saurieši, katrā no tām zinošākie, čaklākie, aktīvākie dienas centru apmeklētāji. Spēli vadīja bērniem un jauniešiem atpazīstamā, atraktīvā Rasa Feldmane, kura spēli virzīja vieglā, azartiskā gaitā, kaut reizēm viktorīnas dažādie jautājumi nemaz nebija tik ātri atminami. Pasākumu ar muzikālo nokrāsu kuplināja atsaucīgie novada jaunieši – Reinis Višķeris un Mārtiņš Jaunzems, kuru ģitāru pavadījumā visi kopā sadziedājām mums atpazīstamas dziesmas. 

Gatavojoties spēlei, meklējām atbalstītājus, sponsorus un par lielu prieku ikviens uzrunātais mums neatteica. Tā paldies par atsaucību sakām Ulbrokas bibliotēkas kolektīvam, par aizlienēto sagatavoto jautājumu spēli  par mūsu Stopiņu novadu, paldies par aksesuāriem deju kolektīva “Stopiņš” vadītājai Aigai Mednei, paldies mūsu Ulbrokas veikaliem “TOP”  un “LATS” par kārumiem, un paldies  galvenās balvas sponsoriem – SIA “Getliņi EKO” – par veselīgo dārzeņu grozu. Un kur tad vēl Svētku torte svētku krāsās! Par to īpašu paldies sakām dienas centra “Cekule” kolektīvam!

Uzvaras laurus šogad šajā spēlē plūca dienas centra “Līči” komanda, par vienu punktu aiz sevis atstājot Sauriešu dienas centra komandu. Svētku gaisotnē pavadītās pāris stundas mūs visus satuvināja, lika just līdzi komandām, pārliecinājāmies par savām zināšanām, zīmīgiem Latvijas valsts notikumiem un faktiem, atpazinām dziesmas un filmas, iepazinām savu novadu. Tagad mēs zinām, ka varam, mākam skaisti sagaidīt un svinēt svētkus! 

Spēles foto galeriju varam aplūkot mūsu novada mājas lapā:  http://stopini.lv/lv/galerijas/novada-dienas-centri-tikas-latvijas-spele-493 

Lai gūtās svētku emocijas mūs nepamet gaidot Ziemassvētkus un Jauno 2019. gadu!

Anda Višķere
Dienas centra “Ulbroka” vadītāja