Dienas centram ''Līči” jau pieci gadi

09/01/2019

Kādā skaistā ziemas vakarā 2013. gada decembra nogalē Līčos tika atklāts dienas centrs. Kopš tā brīža ir aizritējuši jau pieci gadi. Gadi, kas piepildīti ar prieku, kopā būšanu, sadarbību, radošumu, aktivitātēm, jauniem draugiem uz paziņām, sportiskiem notikumiem, arī uzvarām un zaudējumiem. 

Dienas centra apmeklētāji saka, ka šī ir vieta, kur var atrast sev līdzīgos, rast jaunus draugus vai motivēt kādu mērķu sasniegšanā. Vieta, kur savu mīlestību un darbu ieguldīt sirds sildošās lietās, piedalīties latvietības kopšanā, kaut ko jaunu iemācīties vai vienkārši dalīt savu laiku ar citiem.

Šajā Ziemassvētku laikā dienas centrā uz piecu gadu jubileju tika gaidīti gan apmeklētāji, kuri ir tie īpašie cilvēki, kas šeit ievieš dzīvību, prieku, radošumu. Gan novada domes vadība, jo, pateicoties viņu projekta idejai un realizācijai, šobrīd šeit ir dienas centrs. Gan dienas centra kolēģi, draugi un atbalstītāji. Svētku sajūtu palīdzēja uzburt mūsu novada jaunieši – Ieva Reine, Mārtiņš Jaunzems un Reinis Višķeris, sveicot mūs ar svētku koncertu Ziemassvētku noskaņās. 

Šie svētki dienas centrā tika pavadīti ar prieku, mīlestību un sajūsmu, lai ar šīm un citām pozitīvām emocijām brīdi svētku laikā būtu kopā un varētu pateiktu paldies visiem par sadarbību, atbalstu un kopā būšanu pirmajos piecos dienas centra darbības gados.

Fotogalerija: https://stopini.lv/lv/kultura/dienas-centri/dienas-centrs-lici/galerijas/licu-dienas-centram-5-gadi

Zanda Pelše,
Dienas centra “Līči” vadītāja