Viens no lielākajiem uzņēmumiem lauksaimniecības jomā aicina darbā noliktavas darbinieku

06/05/2021

Viens no lielākajiem uzņēmumiem lauksaimniecības jomā Baltijā meklē tieši Tevi - NOLIKTAVAS DARBINIEKU.

Darba apraksts:

  • Preču piegāde (Latvijas teritorijā)
  • Preču pieņemšana noliktavā
  • Preču komplektēšana
  • Preču izsniegšana
  • Piedalīšanās inventarizācijās
  • Citi noliktavas darbi

Prasības:

  • B kategorijas autovadītāja apliecība
  • Pieredze darbā ar iekrāvēju tehniku tiks uzskatīta par priekšrocību
  • Latviešu un krievu valodas zināšanas
  • Spēja pielāgoties mainīgām situācijām
  • Uzmanība un precizitāte, veicot darba pienākumus
  • Pozitīva attieksme pret darbu

Ko mēs piedāvājam?

  • Atalgojumu 1100 eur bruto
  • Sociālās garantijas
  • Pilnas slodzes pastāvīgs darbs
  • Veselības apdrošināšanu pēc pirmā nostrādātā gada uzņēmumā
  • Darba drēbju un apavu izsniegšanu
  • Lieliskus kolēģus, darba pasākumus un pozitīvu atmosfēru
  • Darba vieta: Granīta iela 26, Rumbula, Stopiņu novads

Pieteikumu sūti uz : dita.uzulnika@rilata.lv A Team Solutions SIA / Institūta iela 1, Ulbroka / LV40203082073 / +371 28647996

Pamatojoties uz ES 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar koatceļ Direktīvu 95/46 EK 13.pantu, informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lainodrošinātu šī atlases konkursa norisi.

Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA A Team Solutions, Institūta iela 1, Ulbroka, Stopiņu novads, LV – 2130

Informējam, ka pēc iesniegto dokumentu izvērtēšanas sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks aicināti uz interviju!