VAS Latvijas Pasts Ulbrokas pasta nodaļa aicina darbā Pastnieku/-ci automobiļa vadītāju

23/02/2018

VAS Latvijas Pasts Ulbrokas pasta nodaļa aicina darbā Pastnieku/-ci automobiļa vadītāju uz 0.9 slodzi, ar B kategorijas autovadītāja apliecību un personīgo auto.

Prasības:

Valsts valodas zināšanas atbilstoši vidējai B(1) pakāpei

Vēlme un spēja veidot pozitīvu komunikāciju ar klientiem

Atbildības sajūta un nopietna attieksme pret darba pienākumu izpildi

B kategorijas autovadītāja apliecība un automobilis

Laba teritorijas pārziņa

Pienākumi:

Kvalitatīva preses izdevumu un sūtījumu piegāde klientiem

Preses izdevumu abonementu un dažādu maksājumu noformēšana

Pensiju piegāde

Sadarbības partneru preču tirdzniecība

Piedāvājam

Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas

Mainīgo algas daļu

Atsaucīgus un draudzīgus kolēģus

Automašīnas amortizācijas kompensāciju

Veselības apdrošināšanas polisi pēc viena nostrādāta gada

Piedāvājam stabilu atalgojumu un sociālās garantijas, amortizācijas maksu par automašīnas izmantošanu.

Tālrunis informācijai: 25700265