Stopiņu novada pašvaldības policija aicina darbā uz vakanto jaunākā inspektora amata vietu

29/10/2020

Stopiņu novada  pašvaldības policija aicina darbā uz vakanto jaunākā inspektora amata vietu (profesiju klasifikators – pašvaldības policijas inspektors 335532)

Amata pienākumi:

  • Sabiedriskās kārtības uzraudzība videocentrā;
  • Administratīvo pārkāpumu profilakse, atklāšana un novēršana;
  • Administratīvās lietvedības materiālu noformēšana atbilstoši normatīvo aktu prasībām.
  • Darbs nakts maiņās

Prasības pašvaldības policijas darbiniekam:

  • Atbilstība likuma Par policiju 21. pantam
  • Teicamas latviešu valodas prasmes
  • Svešvalodas (krievu/angļu vai citas) zināšanas;
  • Laba fiziskā sagatavotība un atbilstošs veicamajam darbam veselības stāvoklis;
  • Spēja darboties komandā, kā arī spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus;
  • Labas saskarsmes spējas, precizitāte un augsta atbildības sajūta.

Piedāvājam:

  • Darba alga 4,7 EUR/Stundā  (pirms nodokļu nomaksas) un uzturdevas kompensācija.
  • Interesantu un daudzveidīgu darbu;
  • Stabilu atalgojumu;
  • Sākotnējo apmācību, profesionālās pilnveidošanas un izaugsmes iespējas;
  • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu.

Visus interesentus lūgums vērsties ar motivētu pieteikuma vēstuli un CV personīgi Stopiņu novada pašvaldības policijā, Institūta ielā 1a, Ulbrokā, Stopiņu novadā vai sūtot elektroniski uz  e-pastu policija@stopini.lv

Informācija pa tālruni 67910158