6. septembrī plkst. 16.00 notiks piektās Stopiņu novada Dzejas dienas

06/09/2019

6. septembrī, plkst.16.00 Stopiņu novada “Līčos” dzejnieka un atdzejotāja Pētera Brūvera dzimtajās mājās “Kalēji” norisināsies jau piektās Stopiņu novada dzejas dienas.
Pasākumam šogad dots nosaukums “Raibajā pasaulē”. Brīvā dabā visi aicināti klausīties dzejas lasījumus. Šogad pasākumā piedalīsies dzejnieki Iveta Šimkus, Māris Salējs, Liāna Langa, Daina Sirmā, Indra Brūvere – Daruliene, Zane Brūvere – Kvēpa. Pasākumu muzikāli papildinās komponists Māris Lasmanis un Endija Rezgale.
“Pateicos pasākuma organizatoriem – Stopiņu novada Ulbrokas bibliotēkai un novada domei, kā katru gadu Brūvera dzimtajās mājās skan dzejas lasījumi un var satikties un apmainīties ar domām”, saka dzejnieka meita Zane Brūvere – Kvēpa.
Vēl viena tradīcija dzejnieka dzimtajās mājās ir Pēterdienas atzīmēšana ar Dzejas meistardarbnīcu. Šogad Dzejas meistardarbnīcas galvenais uzdevums bija radīt dzejoli, iekļaujot “Kalēju” vietai raksturīgas lietas un parādības. Vieta un lietas tajā it kā atdzīvojās ar katru dzejas rindu lasījumu un ilustrāciju. Paveiktais klātesošos priecēs 6. septembrī.

Pasākuma laikā tiks fotografēts, filmēts un dokumentēts. Lūgums pieteikt savu ierašanos! Kontaktinformācija: Ulbrokas bibliotēka tālr. 67910503.

Zane Brūvere-Kvēpa